http://buy-game.ir

عنوان FIFA 19 برای نینتندو سوییچ تایید شد | شاهد ارتقا گرافیک خواهیم بود

0


عنوان FIFA 19 برای نینتندو سوییچ تایید شد | شاهد ارتقا گرافیک خواهیم بود

سال گذشته بالاخره سری محبوب FIFA به کنسول‌‌های نینتندو و به طور دقیق تر نینتندو سوییچ بازگشت. حال مشخص نبود که آیا عنوان FIFA 19 نیز راه خود را به این کنسول محبوب پیدا می‌کند یا خیر. اما با توجه به صحبت‌های تهیه‌ کننده عنوان FIFA 18، نه تنها گیم FIFA 19 برروی این کنسول عرضه می‌شود، بلکه شاهد ارتقای گرافیکی نیز خواهیم بود. با ما همراه باشید.

 طبق اطلاعات منتشر شده، عنوان FIFA 19، همانند نسخه‌ قبل خود از موتور سفارشی سازی شده برای نینتندو سوییچ استفاده می‌کند. البته لازم به ذکر بوده که آقای آندره لازارسکو (Andrei Lazarescu)، تهیه کننده گیم FIFA 18، احتمال استفاده از موتور فراست‌بایت (Frostbite)، برای عناوین بعد را کاملاً رد نکرده است.

من این احتمال رو رد نمی‌کنم اما ما قصد نداشتیم که یک نسخه محدود و ساده تر از فراست‌بایت درست کنیم.

با این‌که به نظر می‌رسد که در توسعه FIFA 19 برای کنسول نینتندو از این موتور استفاده نشده است اما آقای لازارسکو اعلام کرده که نسبت به نسخه‌ قبل شاهد ارتقای کیفیت گرافیکی خواهیم بود.

هدف ما این نبود که یک موتور سفارشی سازی شده بسازیم و بعد از یک بار استفاده، دیگر کاری با آن نداشته باشیم. ما می‌خواستیم که یک نسخه پایه از موتور ساخته و به تدریج آن را بهبود دهیم.

بر اساس گفته‌های آقای لازارسکو، همین حالا هم شاهد برخی بهبود‌ها در به‌روزرسانی جام جهانی هستیم؛ استفاده از رنگ صورت در تیم‌ها و پوشیدن کلاه توسط تماشاچی‌ها به این به‌روزرسانی کمک می‌کند که “بهتر از نسخه اصلی به نظر برسد.”

مطمئناً تجربه این گیم در حالت دستی بسیار لذت بخش خواهد بود. حال نظر شما چیست؟

دیدگاهها مسدود است