http://buy-game.ir

شخصیت شرور و مرموز عنوان Marvel’s Spider-Man فاش شد

0


شخصیت شرور و مرموز عنوان Marvel’s Spider-Man فاش شد

در ویدئو جنگاهی که از یکی از یوتیوبرها در وب سایت یوتیوب منتشر شده، به نظر می‌رسد شخصیت خبیث مرموز عنوان Marvel’s Spider-Man فاش شده باشد.

همانطور که می‌دانید در ماه گذشته نمایشگاه E3 برگزار شد و اطلاعات و نمایش‌های جنگاهی از گیم‌های ویدئویی در این نمایشگاه منتشر شد. یکی از عناوینی که از آن در این نمایشگاه نمایش جنگاهی پخش شد، عنوان Marvel’s Spider-Man بود. در کنفرانس خبری سونی نمایش جنگاهی از این عنوان پخش شد که برای اولین بار از گروه شش خبیث رونمایی کرد.

در آخر این تریلر یکی از اعضای گروه شش خبیث مخفی ماند و هیچ تصویری از این شخصیت منتشر نشد. اما با توجه به ویدئوی جنگاهی که در یوتیوب منتشر شده به نظر می‌رسد هویت این شخصیت مرموز فاش شده باشد.

دانلود و تماشا با کیفیت ۴۸۰p | دانلود و تماشا با کیفیت ۷۲۰p

پاراگراف زیر ممکن است برخی اطلاعات داستانی این گیم را فاش کند.

یکی از بایگران عنوان Marvel’s Spider-Man که در این ویدئو حضور دارد می‌گوید:” راینو بزرگ بود و دکتر اختاپوس بلند.” .با توجه به این ویدئو به نظر می‌رسد که این شخصیت مرموز که در آخر تریلر پخش شده از عنوان Marvel’s Spider-Man در E3 حضور داشت، شخصیت دکتر اختاپوس باشد.

همانطور که می‌دانید دکتر اختاپوس بود که گروه شش خبیث را کنار یکدیگر جمع کرد، پس منطقی به نظر می‌رسد اگر استودیوی اینسومنیاک گیمز بخواهد از این شخصیت در گیم‌اش استفاده کند. البته هنوز هیچ چیز قطعی نیست و باید تا زمان انتشار این عنوان یا انتشار اطلاعات رسمی از سوی سازنده صبر نمائید.

گیم Marvel’s Spider-Man در تاریخ ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با سه نسخه متفاوت یعنی دیجیتال دیلاکس، نسخه معمولی و نسخه کالکتور عرضه می‌شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را از طریق پلی استیشن استور پیش خرید نمائید. همچنین در تاریخ ۲۶ سپتامبر یا ۴ مهر می‌توانید اولین شماره از کمیک پایان عنکبوتی با حضور مردعنکبوتی اینسومنیاک گیمز را مطالعه نمائید.

دیدگاهها مسدود است