http://buy-game.ir

سی‌دی پراجکت رد: Cyberpunk 2077 برروی کنسول‌های نسل هشتمی عالی خواهد بود

0


سی‌دی پراجکت رد: Cyberpunk 2077 برروی کنسول‌های نسل هشتمی عالی خواهد بود

تریلر گیم Cyberpunk 2077 که در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 منتشر شد، بر روی رایانه‌ای شخصی با مشخصات سخت‌افزاری بالا (اطلاعات بیشتر از اینجا) اجرا شده بود. اما مارسین ایوینسکی (Marcin Iwiński)، مدیرعامل استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) می‌گوید که این گیم اکشن و نقش‌آفرینی بر رو کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان نیز عالی به نظر خواهد رسید.

پس از انتشار دومین تریلر گیم Cyberpunk 2077 و نمایش خصوصی آن در پشت درب‌های بسته، خیلی‌ها این سوال را مطرح کردند که آیا این گیم به کنسول‌های نسل فعلی راه خواهد یافت یا خیر، با این حال بر اساس اظهارات اخیر مارسین ایوینسکی در گفتگو با وب‌سایت GamesIndustry.biz، او امیدوار است که این گیم به کنسول‌های نسل حال حاضر راه یابد خصوصاً کنسول‌های میان نسلی و قدرتمند ایکس‌باکس وان ایکس و پلی‌استیش ۴ پرو. وی در این زمینه ابراز داشت:

این [تریلر] بر روی رایانه‌ای شخصی با مشخصات بالا اجرا می‌شد. این نسل بعدی موتور گیم‌سازی ماست اگر بخواهم به صورت صریح در خصوص آن صحبت کنم باید بگویم که ما هنوز بر روی قدرت رندرگیری آن کار می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم استفاده بیشتری از آن ببریم. کنسول‌های نسل فعلی بسیار قدرتمند هستند که به طور مشخص هم می‌توانیم از ایکس‌باکس وان ایکس و پلی‌استیشن ۴ پرو نام ببرم. ما بهترین تلاشمان را خواهیم کرد تا این گیم را برای کنسول‌ها با استفاده حداکثری از توان سخت‌افزایشان توسعه دهیم اما الان زود است که در این باره و چیزهایی که باید به آن‌ها دست یابیم، صحبت کنم. اما نسخه رایانه‌های شخصی این گیم از اهمیت زیادی برخوردار است چراکه همیشه ارتقا یافته و بهبود می‌یابد و از لحاظ سخت‌افزاری همان چیزی است که به آن نیاز داریم. اما [این گیم] باید بر روی کنسول‌های نسل فعلی نیز عالی اجرا شود.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم Cyberpunk 2077، اخیراً مطلع شدیم که ماشین‌های پرنده در این عنوان قابل کنترل نخواهند بود. همچنین رسماً تائید شد که در این گیم شاهد هیچگونه صفحه بارگذاری نخواهیم بود. از سوی دیگر، مدتی پیش، سی‌دی پراجکت رد تائید کرد که Cyberpunk 2077 از واقعیت مجازی پشتیبانی نخواهد کرد و اطلاعاتی از روند توسعه آن نیز به اشتراک گذاشت که از این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

گیم Cyberpunk 2077 احتمالاً تا سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار بگیرد.

دیدگاهها مسدود است