http://buy-game.ir

سازندگان Sekiro: Shadows Die Twice: این عنوان از سری Souls و Bloodborne چالش برانگیزتر است

0


سازندگان Sekiro: Shadows Die Twice: این عنوان از سری Souls و Bloodborne چالش برانگیزتر است

طی روز‌های اخیر اطلاعاتی در رابطه با جنگاهترین ساخته‌ی استودیو فرام سافت‌ور (From Software) یعنی Sekiro: Shadows Die Twice منتشر شده که در جنگاهترین آن‌ها، امروز مشخص شد که این عنوان از مجموعه Dark Souls و عنوان Bloodborne چالش برانگیزتر و سخت‌تر خواهد بود.

پس از این‌که در مراسم The Game Awards 2017 یک تیزر از گیم Sekiro: Shadows Die Twice منتشر شد، این عنوان در طی رویداد E3 امسال و در کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت به صورت رسمی بررسی شد. بعضی از طرفداران عناوین این استودیو نگران بودند که جنگاهترین ساخته‌ی آن‌ها  از مجموعه Dark Souls و عنوان Bloodborne آسان‌تر خواهد بود و این چیزی بود که طرفداران از آن می‌ترسیدند اما در طی مصاحبه وب‌سایت GameSpot با سازندگان این عنوان، آن‌ها به طرفداران اطمینان خاطر دادند که نگرانی طرفداران بی مورد است. صحبت‌های سازندگان در این رابطه:

این عنوان به احتمال بالا از دیگر عناوین ما سخت‌تر و چالش برانگیزتر خواهد بود.

ما بر این عقیده هستیم که سطح لذت بردن بسیار متفاوت و از گیم‌باز به گیم‌باز بسیار گسترده‌تر است.

در ادامه رئیس استودیوی فرام سافت‌ور آقای هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) اظهار کرد:

اگر از آن دسته گیم‌بازهایی هستید که با دقت و آرامی تمام، همه‌ی نقطه ضعف‌ها و موقعیت‌های دشمنان خود را می‌سنجید و نظاره گر همه چیز هستید، پس با این عنوان اوقات عالی را سپری خواهید کرد. احساسی که هنگام کشف و کاوش نقشه‌های سه بُعدی و پیدا کردن یک ابزار جنگاه پروتز به شما می‌دهد، باعث می‌شود که به خودتان بگویید: صبر کن ببینم، چرا این ابزار را مقابل دشمنان استفاده نکنم؟

ایم همان احساس رضایت برای یک گیم‌باز است.

حتی از از آن دسته گیم‌بازهایی باشید که سریع و با عجله گیم رو شروع می‌کنند و با دشمان شاخ به شاخ و شمشیر به شمشیر می‌شوند، باز هم سختی و شدت گیم‌پلی آن را احساس می‌کنید. سختی و شدت این گیم به قدری بالا است که به احتمال بالا از دیگر عناوین ما چالش برانگیزتر خواهد بود بنابراین ما فکر می‌کنیم که این عنوان ار لحاظ کلی برای همه مناسب خواهد بود.

گیم Sekiro: Shadows Die Twice توسط شرکت اکتیویژن و در اوایل ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و کاربران رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر می‌شود.

دیدگاهها مسدود است