http://buy-game.ir

در به‌روزرسانی Para Bellum نقشه Tower از بخش رقابتی Rainbow Six Siege حذف خواهد شد

0


در به‌روزرسانی Para Bellum نقشه Tower از بخش رقابتی Rainbow Six Siege حذف خواهد شد

به‌روزرسانی جنگاه Rainbow Six Siege با نام Para Bellum به زودی برای این عنوان عرضه خواهد شد. این به‌روزرسانی ضمن اضافه کردن یک نقشه و دو اوپراتور جنگاه، تغییرات بزرگی در این گیم ایجاد خواهد کرد. حال یوبیسافت (Ubisoft) امروز در خبری اعلام کرد که با انتشار این به‌روزرسانی، نقشه‌ی Tower از بخش رقابتی Rainbow Six Siege حذف خواهد شد.

یوبیسافت شش دلیل برای حذف این نقشه از بخش رقابتی Rainbow Six Siege بیان کرده است که می‌توانید در قسمت زیر آن‌ها را ببینید.

  • تعادل موجود در Tower آن چیزی نیست که ما برای بخش رقابتی می‌خواهیم.
  • با توجه به اندازه‌ی بزرگ نقشه، تیم دفاع کننده مزیت ناعادلانه‌ای در اختیار دارد، چرا که تیم حمله کننده به زمان زیادی برای پیدا کردن و پاکسازی دشمنان نیاز خواهد داشت.
  • با توجه به ارتفاع Tower، تیم طراحی ما گیم‌پلی این نقشه را بیشتر به صورت عمودی طراحی کرده است و برای رسیدن سریع‌تر به قسمت‌های بالا و پایین Tower بایستی بیشتر مسافت را با طناب به صورت عمودی طی کرد.
  • Tower آن طراحی لازم برای بخش رقابتی که ما در نقشه‌های مانند Villa و Clubhouse اعمال کرده‌ایم را دارا نمی‌باشد.
  • مناطق زیادی از نقشه برای داشتن یک عملکرد مطلوب، بسیار تاریک هستند.
  • گیم کردن‌ با تیم‌های که با هم هماهنگ نیستند، دشوار است.

این تمام انتقاداتی است که جامعه گیمکنان Rainbow Six Siege به این نقشه داشته‌اند. با توجه با این موارد، حذف این نقشه از بخش رقابتی منطقی به نظر می‌رسد. البته Tower هنوز هم در بخش Casual در دسترس خواهد بود. شاید روزی یوبیسافت بازسازی‌ در قسمت‌های مختلف این نقشه انجام دهد تا به متعادل‌تر شدن آن کمک کند. به‌روزرسانی Para Bellum پنج‌شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ (۷ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

دیدگاهها مسدود است