http://buy-game.ir

دایس بر روی انیمیشن‌های جنگاهی برای سقوط وسایل نقلیه هوایی در Battlefield V کار می‌کند

0


دایس بر روی انیمیشن‌های جنگاهی برای سقوط وسایل نقلیه هوایی در Battlefield V کار می‌کند

از زمان بررسی Battlefield V، این عنوان در صدر خبر‌ها بوده و هر روز شاهد انتشار جزییات بیشتری از این گیم هستیم. حال امروز خبری منتشر شده مبنی بر اینکه دایس (DICE) بر روی انیمیشن‌های جنگاهی برای Battlefield V کار می‌کند.

دنیل برلین (Daniel Berlin) مدیر طراحی Battlefield V، در صفحه‌ی رسمی توییتر این گیم، خبری مبنی بر ساخت انیمیشن‌های جنگاهی برای سقوط وسایل نقلیه هوایی در این عنوان منتشر کرده است. همچنین به نظر می‌رسد در Battlefield V گیمکنان قادر خواهند بود که به وسیله‌ی یک بیل، حفره‌‌‌هایی در مکان‌های خاص از زمین ایجاد کرده و از آن‌ها به عنوان مکانی برای پناه گرفتن استفاده کنند.

ما در حال نهایی کردن انیمیشن‌های جنگاهی برای سقوط وسایل نقلیه هوایی هستیم، جزییات بیشتر در نمایش E3 الکترونیک آرتس (Electronic Arts) منتشر خواهد شد.

Battlefield V در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ماه (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین با پیش خرید نسخه Deluxe، می‌توانید سه روز زودتر به تجربه این عنوان بپردازید. انتظار می‌رود تا پیش از عرضه گیم، جزییات زیادی از این عنوان در E3 2018 منتشر شود. پس برای دریافت جنگاهترین خبر‌های آن، با دنیای گیم هم راه باشید.

دیدگاهها مسدود است