http://buy-game.ir

دامنه‌ی وب‌سایت Devil May Cry 5 به سرورهای کپکام منتقل شد

0


دامنه‌ی وب‌سایت Devil May Cry 5 به سرورهای کپکام منتقل شد

پنج سال از زمان عرضه‌ی آخرین گیم از مجموعه Devil May Cry می‌گذرد و هنوز شرکت کپکام (Capcom) نسخه‌ی جنگاهی از آن را بررسی نکرده است اما شایعات و شواهد زیادی وجود دارند که ثابت می‌کنند جنگاهترین نسخه‌ی این مجموعه با نام Devil May Cry 5 در دست ساخت است. با دنیای گیم همراه باشید.

اگر در جریان نیوز مربوط به این گیم باشید می‌دانید چندی پیش بود که خبر ثبت وب‌سایت‌های Devil May Cry 5 و Resident Evil 2: Remake منتشر شد. حال اما به‌نظر می‌رسد کپکام دامنه‌ی وب‌سایت Devil May Cry را به سرورهای خود منتقل کرده است.

اگر هم‌اکنون آدرس وب‌سایت DevilMayCry5 را در مرورگر خود وارد کنید با صفحه‌ی خطای “۴۰۴ صفحه پیدا نشد” مواجه می‌شوید درحالی که هنوز آدرس‌های آی‌پی این وب‌سایت در AWS (سرویس‌های وب آمازون) موجود می‌باشند و این می‌تواند به این معنی باشد که احتمالاً کپکام درحال کار برروی این وب‌سایت است تا آن را برای بررسی گیم در آینده‌ای نزدیک فعال کند.

البته هنوز چیزی از سوی کپکام تائید نشده ولی شایعات پیرامون این گیم هربار جدی‌تر و واقعی‌تر از قبل به‌نظر می‌رسند.  طبق اطلاعات به‌دست آمده Devil May Cry 5 برای بررسی در مراسم Game Awards 2017 برنامه‌ریزی شده بود اما به تاخیر افتاد. همچنین شایعات به این اشاره می‌کنند که هیدکی ایتسونو (Hideaki Itsuno) که پیش‌تر به عنوان کارگردان برروی نسخه‌های سوم و چهارم Devil May Cry کار کرده بود برای ساخت نسخه‌ی پنجم این مجموعه بازگشته است. کمتر از یک هفته به آغاز نمایشگاه E3 باقی مانده است و باید منتظر بمانیم و ببینیم که بالاخره خواهیم توانست دانته را در ماجراجویی جنگاهش همراهی کنیم یا خیر؟

دیدگاهها مسدود است