http://buy-game.ir

جنگاهترین به‌روزرسانی گیم Tom Clancy’s The Division منتشر شد

0


جنگاهترین به‌روزرسانی گیم Tom Clancy’s The Division منتشر شد

به تازگی جنگاهترین به‌روزرسانی گیم Tom Clancy’s The Division منتشر شده است که محتویات جنگاهی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

با اینکه گیم Tom Clancy’s The Division 2 تا قبل از شروع رویداد E3 2018 بررسی شد، اما در جریان رویداد مذکور شاهد رونمایی کامل از این گیم بودیم و توانستیم برای مدتی شاهد به نمایش در آمدن گیم پلی اصلی گیم باشیم. حال این در حالی است که سازنده گیم یعنی شرکت یوبی سافت، هنوز هم به پشتیبانی از نسخه قبلی این گیم می‌پردازد و اخیرا به‌روزرسانی جنگاهی را برای Tom Clancy’s The Division منتشر کرده است.

این به‌روزرسانی، محتویات و آیتم‌های ارزشمندی را در دسترس کاربران قرار خواهد داد که بعضی از این آیتم‌ها در نسخه بعدی گیم نیز، قابل استفاده هستند. سپر ها یا همان جلیقه‌های جنگاه، از مهم‌ترین ویژگی‌های بروزرسانی جنگاه گیم هستند. در واقع در این بروزرسانی جنگاه، چهار عدد جلیقه تازه به گیم اضافه شده است که در نهایت و با به دست آوردن تمامی جلیقه‌ها توسط کاربران، آن‌ها به آیتم Shield Cache دسترسی پیدا خواهند کرد که محتویات جنگاه دیگری را در خود گنجانده است.

برای به دست آوردن هر یک از این جلیقه‌ها، چالش‌های به خصوصی در نظر گرفته شده است:

  • Shepherd: نیازمند آزادسازی منطقه Base of Operation
  • Hazard: نیازمند پاک‌سازی ۲۵ نقطه از منطقه Dark Zone
  • Deadeye: تکمیل ماموریت‌های هفتگی HVT
  • Avenger: شکست دادن ۱۰ باس‌فایت از مناطق Manhattan، Dark Zone و Wes Side Piers

همچنین در به‌روزرسانی جنگاه گیم، Patch های تازه‌ای به گیم اضافه شده‌اند که در کنار آن‌ها ۱۲ فایل صوتی جنگاه در اختیار کاربران خواهد بود. از سویی دیگر میزان Phoenix Credit Limit از ۵ هزار واحد به ۸ هزار واحد کاهش یافته است.

در آخر مامورهای جنگاهی به گیم افزوده شده‌اند که با درجه سختی و سطح Legendary که بالاترین درجه گیم است، با عناوین General Assembly و Madison Field Hospital در آن حضور خواهند داشت.

جنگاهترین بروزرسانی گیم Tom Clancy’s The Division، تغییرات مهم و حتی کوچکی را در گیم ایجاد کرده است که ما مهم‌ترین موارد آن را برای شما ذکر کردیم. در اینجا می‌توانید لیست تمامی تغییرات را مشاهده کنید.

همچنین این بروزرسانی جنگاه به همراه یک ویدئو تازه توسط یوبی سافت منتشر شده است که در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است