http://buy-game.ir

جف کیلی مصاحبه ویژه‌ای با هیدئو کوجیما خواهد داشت

0


جف کیلی مصاحبه ویژه‌ای با هیدئو کوجیما خواهد داشت

یکی از چهار گیم ویدئویی که شرکت سونی در کنفرانس خبری‌اش در رویداد E3 2018 تمرکز ویژه‌ای روی آن‌ها خواهد داشت، Death Stranding خواهد بود؛ اما ظاهراً قرار است که اطلاعات بیشتری از آن حتی پس از اتمام کنفرانس سونی بدست آوریم چراکه جف کیلی (Geoff Keighley) دوشنبه شب، مصاحبه ویژه‌ای با هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، خالق Death Stranding، خواهد داشت.

 کنفرانس خبری سونی روز دوشنبه ساعت ۶ بعد از ظهر به وقت محلی (سه شنبه ۲۲ خرداد ساعت ۵:۳۰ دقیقه به وقت تهران) برگزار می‌شود؛ مصاحبه کوجیما احتمالاً تا اواخر شب برای آمریکای شمالی به پایان خواهد رسید و اروپایی‌ها نیز صبح زود قادر به تماشای آن خواهند بود. مطمئناً کوجیما در این مصاحبه اختصاصی خود، اطلاعات و جزئیات زیادی از این گیم مورد انتظار را منتشر خواهد کرد.

جف کیلی با انتشار توییتی، این مصاحبه را تائید کرد و بیان داشت:

یک بار دیگر مصاحبه خواهیم داشت. دوشنبه، پس از کنفرانس پلی‌استیشن، من به هیدئو کوجیما خواهم پیوست تا مصاحبه زنده و اختصاصی‌ای با او در یوتیوب داشته باشم که قطعاً شما نباید آن را از دست بدهید.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم Death Stranding، چندی پیش تصویر مرموزی از آن منتشر شد. همچنین اطلاعات جنگاهی از این گیم فاش شده که از این نشانی می‌توانید به بررسی آن‌ها بپردازید. در سری مقالات «پیش به سوی E3 2018»، از انتظاراتمان از نمایش گیم Death Stranding نیز صحبت کردیم.

گیم Death Stranding به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت و توسعه قرار دارد. گفته می‌شود که پس از عرضه این گیم بر روی کنسول سونی، شاهد انتشارش برای رایانه‌های شخصی هم خواهیم بود که هنوز به صورت رسمی تائید نشده است.

دیدگاهها مسدود است