http://buy-game.ir

جزییاتی جنگاهی از دشمنان Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

0


جزییاتی جنگاهی از دشمنان Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

Assassin’s Creed Odyssey یکی از مورد انتظار‍‌ترین گیم‌های سال جاری است. از زمان بررسی این گیم در E3 2018، اطلاعات زیادی از آن منتشر شده که با  به نظر می‌رسد با عنوانی بسیار متفاوت نسبت به نسخه‌های پیشین رو به رو باشیم.

Assassin’s Creed Odyssey برای اولین بار گیمکنان را در نقش یک اسپارتان قرار می‌دهد. سیستم مبارزات گیم دچار تغییرات بسیاری شده و با توجه به ویدئو‌های منتشر شده از گیم‌پلی گیم، این تغییرات تجربه‌ای کاملا متفاوت برای گیمکنان به ارمغان خواهند آورد.

در Assassin’s Creed Odyssey دشمنان کنترل بیشتری در مبارزات دارند و می‌توانند کار‌های بیشتری نسبت به نسخه‌های پیشین انجام دهند. دشمنان می‌توانند به دفع حملات پی در پی شما بپردازند، بدین معنی که دیگر شما نمی‌توانید با فشردن یکی از دکمه‌های دسته‌ی خود مرتبا به آن‌ها ضربه زده و کنترل‌ گیم را به دست بگیرید، آن‌ها به راحتی می‌توانند در مقابل این ضربات مقاومت و به شما حمله کنند.

همیشه کشتن دشمنان در سری Assassin’s Creed کار آسانی بوده اما حالا به توجه به تغییر سیستم نوار سلامت دشمنان، این کار بسیار چالش برانگیز‌تر از همیشه خواهد بود.  از این پس دشمنان می‌توانند به پر کردن نوار سلامت خود در حین مبارزه اقدام کنند، پس دیگر گیمکنان نمی‌توانند به کسی ضربه بزنند و بعد از مدتی به کشتن او اقدام کنند، چرا که نوار سلامت او به طور مکرر پر خواهد شد. به طور خلاصه شما باید قبل از اینکه دشمنان فرصت پر کردن نوار سلامت خود را به دست آورند، آن‌ها را از میان بردارید.

افراد غیر نظامی از هر زمان دیگری قوی‌تر هستند، آن‌ها می‌توانند با برداشتن سلاح به سمت شما یورش ببرند. اگر به دشمنانی که در خواب هستند حمله کنید، آن‌ها به محض بیدار شدن به دنبال سلاح‌های خود خواهند گشت. به طور کل گیمکنان شاهد مقاومت بیشتری از سوی دشمنان خواهند بود و این همان موضوعی است که تیم سازنده به دنبال آن است: دنیای پویا و چالش برانگیز.

Assassin’s Creed Odyssey گیمکنان را به یونان می‌برد جایی که آن‌ها می‌توانند برای اولین‌بار با داشتن حق انتخاب، از میان انتخاب یک شخصیت مرد یا زن، به گیم بپردازند. این گیم در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسو‌ل‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است