http://buy-game.ir

جزئیات جنگاهی از Assassin’s Creed Odyssey فاش شد: پروتاگونیست گیم یک اسپارتان است

0


جزئیات جنگاهی از Assassin’s Creed Odyssey فاش شد: پروتاگونیست گیم یک اسپارتان است

Assassin’s Creed Odyssey نسخه بعدی سری گیم‌های بزرگ Assassin’s Creed در سبک اکشن نقش‌آفرینی می‌باشد که چند روز قبل توسط یوبی‌سافت به طور رسمی خبر ساخت آن تائید شد. رونمایی کامل از گیم برای کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2018 برنامه‎‌ریزی شده است که این کنفرانس روز سه‌شنبه ۲۲ خرداد و ساعت ۰۰:۳۰ به وقت ایران برگزار خواهید شد. اما در همین حال، توضیحات و لوگوی گیم از طریق پلی‌استیشن استور (PlayStation Store) لو رفت.

هرچند صفحه موردنظر سریعا حذف شد با این وجود هیچ‌چیزی نمی‌تواند از دستان اینترنت فرار کند و قبل از حذف این صفحه نیز عکس‌هایی از آن گرفته شد. در توضیحات گیم آمده است:

سرنوشت خود را در اختیار بگیرید و در طول سفر خود برای تبدیل شدن به یک قهرمان اسپارتان افسانه‌ای، ادیسه‌ی حماسی خود را بنویسید. ماجراهایی باورنکردنی را تجربه کنید؛ در دنیایی که هر تصمیمی اهمیت دارد. شما از سوی خانواده خود طرد شده‌اید و حال باید ماجراجویی خود را به عنوان یک مزدور رانده‌شده شروع کرده و برای کشف حقیقت درباره گذشته‌تان به یک اسپارتان افسانه‌ای تبدیل شوید.

به نظر می‌رسد این بار قرار است در نقش یک اسپارتان گیم کنیم نه یک آساسین؛ هرچند هنوز چنین چیزی به صورت رسمی تائید نشده است.

ظاهرا این توضیحات شایعات قبلی که توسط کوتاکو (Kotaku) منتشر شده بود را تائید می‌کند که طبق این شایعات این گیم حتی نسبت به Assassin’s Creed Origins تفاوت‌های بیشتری با عناوین پیشین سری دارد. به نظر می‌رسد سازندگان با اضافه کردن عناصری همچون انتخاب دیالوگ‌ها و عواقب تصمیمات و نیز امکان انتخاب جنسیت پروتاگونیست گیم، کاملا این عنوان را به یک گیم نقش آفرینی تبدیل کرده‌اند.

هرچند که این تغییرات به نظر جذاب می‌رسد، با این وجود برخی از طرفداران نگران این موضوع هستند که گیم بیش از حد از مکانیزم‌های اصلی Assassin’s Creed و داستان آن فاصله گرفته باشد. حتی در گیم قبلی نیز یعنی Assassin’s Creed Origins تمرکز گیم به شدت روی آساسین‌ها و تمپلارها (دو فرقه‌ی مخفی در Assassin’s Creed که هزاران سال است در حال مبارزه هستند) و تاسیس انجمن برادری توسط بایک (Bayek) و آیا (Aya) بود.

ظاهرا Odyssey در دوره زمانی بسیار زودتر از Assassin’s Creed Origins اتفاق می‌افتد که به نظر می‌رسد هیچ خبری از آساسین‌ها (و یا حداقل تمپلارها) در آن دوره نباشد. البته هنوز جزئیات چندانی از گیم به صورت رسمی منتشر نشده است بنابراین هنوز برای قضاوت در مورد گیم خیلی زود است؛ با این وجود آیا شما موافق این تغییرات هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهها مسدود است