http://buy-game.ir

جزئیات جنگاهی از پایان‌های گیم Anthem منتشر شد

0


جزئیات جنگاهی از پایان‌های گیم Anthem منتشر شد

مدتی پیش در جریان کنفرانس شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) قبل از رویداد E3 2018 موسوم به EA Play شاهد نمایش جنگاهی از گیم‌پلی عنوان در دست سااخت استودیو بایوور (Bioware) یعنی Anthem بودیم. اگر در جریان نیستید، این گیم یک عنوان تیراندازی نقش آفرینی اول شخص چندنفره است که طبق گفته‌ی سازندگان شکل جنگاهی از روایت داستان را در گیم‌های چندنفره ارائه می‌دهد. همه‌ی این موارد موجب شده‌اند که افراد زیادی درباره‌ی چگونگی پایان گیم کنجکاو شوند.

به‌تازگی بن اسکات (Ben Scott) یکی از افرادی که برروی محتوای پایان گیم Anthem کار می‌کند در وب‌سایت ردیت حاضر شده و اطلاعات جنگاهی درباره‌ی این‌که گیم‌بازان چه انتظاری از این عنوان باید داشته باشند منتشر کرده‌ است. او توضیح داده است که به‌عنوان مثال دخمه‌های درون گیم که به نام Strongholdes شناخته می‌شوند تنها بخشی از فعالیت‌های پایان گیم هستند که بایوور از آن‌ها صحبت می‌کند.

او همچنین اشاره کرد که بایوور برای شکل‌دهی به محتوای پایان گیم با مردم و جامعه‌ی کاربران مشارکت کرده و به حرف‌های آنان گوش خواهد سپرد. هدف بایوور ساخت محتوای پایان گیم مطابق با انتخاب‌ها و اعمال گیم‌بازان است که با این وجود قابل دسترس می‌باشد و فضایی از نخبه‌گری یا مسمومیت را گسترش نمی‌دهد. پایان گیم به‌سادگی قابل درک است و با این‌که امکان دارد در ابتدا مشکل به نظر برسد اما گیم‌بازان در آن استاد خواهند شد. معماها، موارد مخفی و اکتشافات نیز عالی خواهند بود.

توضیحات اسکات بسیار مختصر و گزیده هستند و نمی‌توانند جزئیات زیادی را منتقل کنند اما این نکته را کاملا مشخص می‌کنند که با یک پایان خطی ساده طرف نخواهیم بود. گیم Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است