http://buy-game.ir

تصاویر هنری جنگاهی از عنوان Halo Infinite منتشر شد

0


تصاویر هنری جنگاهی از عنوان Halo Infinite منتشر شد

پس از بررسی عنوان Halo Infinite طی رویداد E3 2018 شاهد سکوت خبری  این عنوان بوده‌ایم و سازندگان اطلاعات زیادی از این عنوان را به اشتراک نگذاشته‌اند اما این سکوت خبری بالاخره شکسته شد و سازندگان به تازگی تصاویر هنری جنگاهی از عنوان Halo Infinite را منتشر کرده‌اند.

به تازگی استودیوی ۳۴۳ ایندستریز در صفحه‌ی رسمی این استودیو در فیسبوک تصاویری جنگاه از عنوان Halo Infinite را به اشتراک گذاشته است. این تصاویر در واقع بخشی از پکیج اختصاصی عنوان Halo Infinite هستند که شما می‌توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید. این پیکج شامل تصاویر هنری، تصاویر متحرک، بنرهایی برای فیسبوک و توییتر با طرح عنوان Halo Infinite و تعدادی تصاویر پس زمینه از این عنوان با کیفیت ۴K برای رایانه‌های شخصی می‌باشد. شما می‌توایند تصاویر هنری مربوط به عنوان Halo Infinite را در قسمت پایین مشاهده کنید:

همچنین  علاوه بر تصاویر یاد شده، کریس لی، مدیر استودی ۳۴۳ ایندستریز پیامی را برای هوادران این سری منتشر کرده است که در قسمت زیر می خوانید:

من می‌دانم که انتظار برای افرادی که بی‌صبرانه منتظر اطلاعات و جزیات جنگاهی از گیم هستند، بسیار سخت است. ما از زمانی که در اختیار داریم برای ساخت گیم مناسبی استفاده کرده و سعی داریم تا ساخت این عنوان را به گونه‌ی متفاوتی نسبت به گذشته در پیش گیریم. هدف کل استودیوی ۳۴۳ ایندستریز این است که یک نسخه‌ی فوق‌العاده از سری Halo برای گیم‌بازان و به خصوص هوادارن این سری ساخته شود؛ هوادارانی که مطمئناً خود گیم‌باز‌های جنگاهی را با این سری آشنا می‌کنند. ما راه جنگاهی را برای درگیر کردن گیم‌بازان و مشترک ساختن آن‌ها در طول مراحل توسعه‌ی گیم در پیش خواهیم گرفت (اشاره به تجربه‌ی آزمایشی گیم توسط گیم‌بازان) و من باور دارم با این کار جامعه‌ی خوبی در کنار خود خواهیم ساخت که باعث می‌شود  عنوان Halo Infinite در طول زمان ارتقا یافته و به کیفیت نهایی برسد.

مطمئنا تا زمان انتشار عنوان Halo Infinite زمان زیادی باقی است. در بهترین حالت ممکن می‌توان پیش بینی کرد که این عنوان اواخر سال آینده عرضه شود. تا آن زمان مطمئناً قادر خواهید بود عنوان Halo: Fireteam Ravens و یا Halo: The Master Chief Collection را تجربه کنید؛ عنوانی که استودیوی ۳۴۳ ایندستریز مدتی است بر روی توسعه‌ی آن کار می‌کند.

دیدگاهها مسدود است