http://buy-game.ir

تریلر هنگام انتشار نسخه نینتندو سوییچ گیم Wolfenstein II: The New Colossus منتشر شد

0


تریلر هنگام انتشار نسخه نینتندو سوییچ گیم Wolfenstein II: The New Colossus منتشر شد

به تازگی گیم محبوب Wolfenstein II: The New Colossus برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است که ما اکنون شاهد انتشار ویدئو هنگام انتشار این گیم هستیم. برای مطالعه جزئیات بیشتر به ادامه مطلب رجوع کنید.

امروز گیم Wolfenstein II: The New Colossus به صورت رسمی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شد. گیم Wolfenstein II: The New Colossus در حال حاضر جنگاهترین نسخه از این سری به شمار می‌رود که در دسترس تمامی کاربران پلتفرم‌های اصلی می‌باشد. داستان گیم در ادامه عنوان Wolfenstein: The New Order دنبال می‌شود که این گیم در سال ۲۰۱۴ عرضه شده بود. مثل همیشه کاربران کنترل شخصیت محبوب بلازکوویچ (BJ Blazkowicz) را در دست دارند که باید نازی‌های ظالم را از میان راه خود بردارد. همان طور که گفته شد، گیم Wolfenstein II: The New Colossus در پاییز سال گذشته منتشر شده بود اما حالا کاربران کنسول نینتندو سوییچ هم می‌توانند این گیم تحسین شده را تجربه کنند.

در ادامه نسخه‌های این سری گیم، ما عنوان Wolfenstien Youngblood را پیش رو داریم که هنوز مشخص نیست که آیا برای نینتندو سوییچ هم عرضه می‌شود یا خیر! اما فعلا انتشار آن برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان تایید شده است.

در نهایت می‌توانید به مناسبت عرضه گیم Wolfenstein II: The New Colossus برای کنسول نینتندو سوییچ، تریلر زمان انتشار این گیم را مشاهده کنید. گیم Wolfenstein II: The New Colossus در حال حاضر برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴، نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان در دسترس است.

تریلر گیم :

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

دیدگاهها مسدود است