http://buy-game.ir

تریلر حضور Anthem در E3 منتشر شد + جزئیات نمایش گیم در E3

0


تریلر حضور Anthem در E3 منتشر شد + جزئیات نمایش گیم در E3

عنوان Anthem یکی از مورد انتظارترین گیم‌هایی است که قرار است در کنفرانس امسال شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در E3 حضور داشته باشد. به‌تازگی الکترونیک آرتس درباره‌ی نمایش این گیم در کنفرانس خود جزئیات جنگاهی منتشر کرده است که برای دریافت این جزئیات پیشنهاد می‌کنیم با دنیای گیم همراه باشید.

روز گذشته شرکت الکترونیک آرتس در قالب پستی، تریلر سینمایی جنگاهی را از Anthem به اشتراک گذاشت و در کنار آن اعلام کرد که این گیم بخش بزرگی از کنفرانس E3 این شرکت را تشکیل خواهد داد. نمایش این عنوان شامل “کاوش در دنیای خطرناک Anthem” است که نگاهی اجمالی به داستان، شخصیت‌ها و هیولا‌های گیم خواهد داشت.

همچنین الکترونیک آرتس تریلری از گیم‌پلی گیم به نمایش خواهد گذاشت که جزئیات بیشتری درباره‌ی مکانیک‌های مبارزه و لباس‌های مخصوص شخصیت‌ها (Javelin Exosuit) ارائه می‌دهد. همین‌طور مشخص شد که چند تن از اعضای استودیو بایوور (Bioware) که شامل آقای کیسی هادسون (Casey Hudson) مدیر استودیو بایوور نیز می‌شوند به روی صحنه خواهند آمد و نگاهی به تصاویر مفهومی و تولیدی استفاده شده در روند ساخت Anthem خواهند داشت. این کنفرانس ساعت ۲۲:۳۰ روز شنبه ۱۹ خرداد برگزار خواهد شد.

گیم Anthem درحال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دست توسعه قرار دارد و انتظار می‌رود در ماه مارس ۲۰۱۸ میلادی برای این سه پلتفرم منتشر شود.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو

دیدگاهها مسدود است