http://buy-game.ir

تاریخ عرضه We Happy Few با انتشار تریلر جنگاهی مشخص شد

0


تاریخ عرضه We Happy Few با انتشار تریلر جنگاهی مشخص شد

استودیو گیم‌سازی مستقل کمپالشن گیمز (Compulsion Games) پس از حواشی گیم جنگاه خود و اعلام تاخیر انتشار آن تا تابستان ۲۰۱۸ و‌ رتبه‌بندی نشدن آن در استرالیا به علت خشونت بیش از حد و تشویق به آن، مدتی سکوت اختیار کرد تا به امروز که پس از انتشار تریلری از گیم‌پلی گیم، سکوت خود را شکست. گیم جنگاه آن‌ها، We Happe Few در سبک بقا قرار دارد.

کمپالشن گیمز امروز در کانال یوتیوب خود، تریلری از گیم با تمرکز برروی بخش اکشن آن را قرار داد. همچنین در این تریلر، شخص سوم قابل‌گیم در We Happy Few به نام ٱلی (Ollie) بررسی و به طور برجسته‌ای به نشان دادن قابلیت‌های او پرداخته شد.

این استودیو پس از نمایش ناگهانی این تریلر، اطلاعاتی حول اعلام تاریخ انتشار آن اراعه داد و اعلام کرد که علاقه‌مندان برای اطلاع از تاریخ انتشار دقیق این گیم نباید مدت زیادی در انتظار بمانند:

به زودی تاریخ انتشار دقیق We Happy Few اعلام خواهد شد. ما از تمامی علاقه‌مندان به خاطر صبر و پشتیبانی آن‌ها سپاس‌گزاریم. قطعه‌ی موسیقی پخش شده در تریلر نیز یکی از قطعات ساندترک‌های اصلی گیم است که به زودی رونمایی خواهند شد.

مراسم E3 نیز بسیار نزدیک است و مکان احتمالی کمپالشن گیمز برای انتشار تریلر بعدی خود و تاریخ انتشار دقیق آن می‌باشد. اولین رونمایی رسمی We Happy Few در سال ۲۰۱۶ طی کنفرانس مایکروسافت در E3 با تریلری اتفاق افتاد که بسیاری را هیجان‌زده کرد.

دوستان دنیای گیم تا E3‌ و انتشار احتمالی تریلر جنگاه از گیم حتما تریلر جنگاه گیم از گیم‌پلی آن را ببینید و نظر خود را حول آن بیان کنید.این گیم در تاریخ نامعلومی و احتمالا در تابستان امسال برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰p

دیدگاهها مسدود است