http://buy-game.ir

بیل مانی از شباهت و تفاوت‌های میان Skull & Bones و Assassin’s Creed 4 Black Flag می‌گوید

0


بیل مانی از شباهت و تفاوت‌های میان Skull & Bones و Assassin’s Creed 4 Black Flag می‌گوید

یکی از ویژگی‌های جذاب Assassin’s Creed 4 Black Flag، نبرد‌های دریایی آن بود که به نوعی این سری را به یک سطح بالاتر برد. به نظر می‌رسد که یوبیسافت سنگاپور (Ubisoft Singapore) به خوبی از پتانسیل‌های این بخش آگاه است، به طوری که آن‌ها مشغول ساخت عنوانی با نام Skull & Bones با محوریت نبرد‌های دریایی هستند. حال در طی مصاحبه‌ای کارگردان این گیم از شباهت‌ و تفاوت‌های آن با Assassin’s Creed 4 Black Flag سخن گفته است.

پس از بررسی گیم، عده‌ی زیادی از طرفدران به ابراز نگرانی مبنی بر کامل نبودن Skull & Bones پرداختند. چرا که به نظر می‌رسید این گیم بیشتر شبیه به یک نسخه‌ی کپی از نبرد‌های دریایی Assassin’s Creed 4 Black Flag است تا یک گیم کامل. حال در طی مصاحبه‌ای بیل مانی (Bill Money) کارگردان Skull & Bones برای رفع این نگرانی‌ها از شباهت‌ و تفاوت‌های میان این دو گیم گفته است.

از بیل مانی پرسیده شده که واکنش او نسبت به این موضوع که گیمکنان از Skull & Bones به عنوان بخشی از Assassin’s Creed 4 Black Flag یاد می‌کنند، چیست؟

بنابر گفته‌ی او، ایده‌ی ساخت Skull & Bones از نبرد‌های دریایی Assassin’s Creed 4 Black Flag سرچشمه می‌گیرد و شاید در ظاهر شباهت‌های داشته باشند، اما در عین حال تفاوت‌های بسیاری با یکدیگر دارند.

قطعا Black Flag نقطه‌‌ی آغازین بود، استودیو ما به ساخت نبرد‌های دریایی در این عنوان پرداخت. این نبرد‌های دریایی از Assassin’s Creed 3 شروع و در Black Flag توسعه یافتند. و آنجا بود که اولین ایده‌ی ساخت این گیم به ذهن ما رسید.

در ادامه بیل مانی توضیحاتی بیشتری از تفاوت میان این دو گیم ارائه داد. بنابر گفته‌ی او، اگرچه Black Flag اساس و پایه‌ی Skull & Bones می‌باشد، اما کلیت این دو گیم کاملا با هم متفاوت است.

Black Flag پایه و اساس کار ما بود، و از آن زمان ما مشغول کار بر روی آن بوده‌ایم و اکنون با عنوانی کاملا متفاوت رو به رو هستیم. بله، شباهت‌های وجود دارد اما تقریبا هر ویژگی این گیم جنگاه و منحصر به فرد است. اینجاست که نمی‌توان شباهتی میان این دو پیدا کرد.

پس چیزی که می‌توان گفت این است که Skull & Bones عنوانی بر پایه نبرد‌های دریایی Assassin’s Creed 4 Black Flag می‌باشد اما در عمل شباهتی میان آن‌ها وجود ندارد. شاید زمان عرضه‌ی گیم بتوان از تفاوت‌های میان این دو بیشتر صحبت کرد. می‌توانید از این قسمت به مشاهده تریلر گیم‌پلی گیم در E3 2018 بپردازید.

Skull & Bones در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است