http://buy-game.ir

بخش چند نفره گیم Black Ops 4 در E3 قابل گیم خواهد بود

0


بخش چند نفره گیم Black Ops 4 در E3 قابل گیم خواهد بود

تنها یک هفته دیگر تا برگزاری نمایشگاه E3 باقی مانده و اکنون تائید شده که عنوان Call of Duty Black Ops 4 در نمایشگاه E3 قابل گیم خواهد بود.

شرکت اکتیویژن برای برخی از مردم از طیق ایمیل دعوت‌نامه‌ای ارسال کرده که تا در نمایشگاه E3 حضور پیدا کنند اما نه تنها برای گفتگو با تیم سازنده استودیو Treyacrh بلکه آن‌ها را برای تجربه بخش چند نفره گیم Black Ops 4 دعوت کرده است. البته هیچ حرفی در رابطه با بخش زامبی یا بخش بتل رویال گیم که Blackout نام دارد زده نشده و تنها بخش چند نفره گیم ذکر شده است.

حدود یک ماه پیش بود که اولین تریلر از گیم Call of Duty Black Ops 4 منتشر شد و بصورت رسمی از گیمپلی، بخش زامبی و بخش بتل رویال این عنوان که Blackout نام دارد رونمایی کرد. سازندگان تائید کردند که درحال حاضر این گیم حالت تک نفره داستانی نخواهد داشت و آن‌ها برروی این قضیه فکر خواهند کرد. گیم Call of Duty Black Ops 4 قرار است در تاریخ ۱۲ اکتبر یعنی جمعه ۲۰ مهر برای کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. شما می‌توانید اطلاعات تائید شده و انتظارات از این گیم در نمایشگاه E3 را در اینجا بخوانید.

“اکتیویژن دعوت‌نامه‌هایی را برای شرکت در نمایشگاه E3 از طریق ایمیل ارسال کرده. همه‌تون رو در اونجا میبینم.”

“Team DB4L” در تایخ ۳۱ می

دیدگاهها مسدود است