http://buy-game.ir

بایوور گیم Anthem را بر پایه بازخورد طرفداران خواهد ساخت

0


بایوور گیم Anthem را بر پایه بازخورد طرفداران خواهد ساخت

نمایش گیم Anthem در جریان کنفرانس الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در رویداد E3 2018 که با عنوان EA Play شناخته می‌شود، شاید تنها چیزی بود که واقعاً ارزش نگاهن داشت چراکه این گیم جنگاهترین ساخته استودیوی کاربلد بایوور (BioWare) است و انتظارات بالایی از آن می‌رود. هر چقدر هم که Anthem جالب به نظر برسد، عرضه گیم ناامیدکننده Mass Effect Andromeda توسط بایوور باعث شده تا گیم‌بازان نسبت به این گیم نیز بدبینی‌هایی داشته باشند.

بر اساس مصاحبه‌ای که وب‌سایت GamesBeat با کیسی هادسون (Casey Hudson) درباره این گیم انجام داده، یکی از درس‌هایی که تیم توسعه این گیم گرفته این است که آن‌ها نیاز دارند تا این گیم را به گونه‌ای طراحی کنند که بتوانند خیلی سریع و بر اساس بازخورد گیم‌بازان در آن تغییراتی به وجود آورند؛ تصمیمی که آن‌ها در نظر دارند در روند ساخت گیم Anthem عملی کنند.

کیسی در مصاحبه مورد بحث در این زمینه چنین سخن گفت:

یکی از بزرگترین این موارد – این بود که برخی خواهان بسته الحاقی خاصی درباره Quarians بودند. ما هم می‌خواستیم که چنین کاری را انجام دهیم اما قادر به انجامش نبودیم. این چیزی است که ما می‌خواهیم برای Anthem رفع گردد و می‌خواهیم که قادر باشیم خیلی زود به چیزهایی که مردم می‌خواهند پاسخ دهیم. به هر حال این چیزی است که مردم می‌خواهند به صورت ثابت اتفاق بیفتد. مورد مهم‌تر این است که مردم در خصوص چیز خاصی هیجان‌زده هستند که ما قادر به ساختش هستیم، بنابراین ما می‌خواهیم که این کار را برای آن‌ها انجام دهیم.

بر اساس اطلاعات موجود در این مصاحبه، گیم Anthem پروژه‌ای است که بایوور افراد زیادی را برای توسعه محتویات جنگاه و پاسخ به بازخوردهای آن گمارده و قرار است که سال‌های سال برای گیم‌بازان تازه به نظر برسد.

کیسی در این زمینه بیان کرد:

ما Anthem را برای انجام چنین کاری طراحی می‌کنیم و می‌خواهیم که افراد زیادی را برای ماه‌های متمادی بر سر این پروژه مشغول نگه داریم. برنامه ما این است که برای سال‌های متعدد برای این گیم محتوا بسازیم.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم Anthem، دیروز شاهد انتشار گیم‌پلی جنگاهی از این گیم با کیفیت ۴K بودیم. همچنین مدیر اجرایی این گیم نیز اطلاعات جنگاهی از آن منتشر کرده است. از سوی دیگر، مدتی پیش جزئیاتی از زره Javeling عنوان Anthem نیز منتشر شد که از این نشانی می‌توانید به اطلاعات بیشتری در این باره دست پیدا کنید.

گیم Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه (۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است