http://buy-game.ir

المان‌های نقش آفرینی Assassin’s Creed Odyssey از عناوینی مثل Witcher 3 و Skyrim الهام گرفته است

0


المان‌های نقش آفرینی Assassin’s Creed Odyssey از عناوینی مثل Witcher 3 و Skyrim الهام گرفته است

Assassin’s Creed Odyssey در حال برداشتن گام‌های محکمی به سوی تبدیل شدن به یک عنوان نقش آفرینی است، حال سوالی که پیش می‌آید این است که یوبیسافت (Ubisoft) از کدام یک از عناوین موفق نقش آفرینی برای ساخت این گیم الهام گرفته است؟

زمانی که از اسکات فیلیپس (Scott Phillips) کارگردان Assassin’s Creed Odyssey در مورد المان‌های نقش آفرینی این عنوان سوالاتی پرسیده شد، او اعلام کرد که حدود سه سال پیش با استودیو سازنده Assassin’s Creed Origins در مورد چشم انداز آینده این سری به صحبت پرداخته است. سوال مهم این بود که این سری باید به کدام سمت برود و چه تحولاتی در آن ایجاد شود؟

ما با تیم سازنده Assassin’s Creed Origins صحبت کردیم تا ببینیم آن‌ها مشغول چه کاری هستند. ما هر دو ایده‌ی یکسانی در مورد رفتن گیم به سوی عنوانی نقش آفرینی داشتیم و می‌خواستیم که این سری را به سمت جلو سوق دهیم. ما می‌دانستیم که تیم سازنده Origins در حال اعمال برخی از این تغییرات است، اما تیم ما فرصت کافی برای ساخت دو شخصیت Alexios و Kassandra، دادن حق انتخاب در دیالو‌گ‌ها و امکانات لازم برای پیشبرد داستان به روشی که گیمکنان می‌خواهند را در اختیار داشت.

ما می‌دانیم که اسکات فیلیپس قصد دارد که Assassin’s Creed Odyssey را بهتر و بزرگتر از نسخه‌های پیشین این سری بسازد، اما سوال این است که چطور؟

زمانی که از فیلیپس پرسیده شد که برای ساخت Odyssey از کدام یک از عناوین نقش آفرینی الهام گرفته شده، از گیم‌های نظیر The Witcher 3 ،Skyrim و Fallout یاد کرد. او از تجربه‌ی لذت بخشی که از این عناوین داشته گفت و به طور مشخص به Skyrim و Fallout اشاره کرد.

بنابر گفته‌ی اسکات فیلیپس، چیزی که باعث منحصر بودن این عناوین می‌شود، انتخاب‌ها و گزینه‌های زیادی است که آن‌ها در اختیار گیمکنان قرار می‌دهند و این چیزی است که او به دنبال آن است.

اگر شما به این گیم‌ها توجه کنید، می‌بینید که گزینه‌های زیادی در اختیار گیمکنان قرار می‌‌دهند. برای ما، این همان موردی است که می‌خواستیم Assassin’s Creed Odyssey را به سمت آن سوق دهیم: انتخاب‌های بیشتر برای گیمکنان.

با توجه به سخنان این توسعه‌دهنده، تمرکز اصلی آن‌ها آوردن المان‌های عمیق‌تر نقش آفرینی به Assassin’s Creed Odyssey است. المان‌های که نظیر آن را در گیم‌های نظیر The Witcher 3 و Skyrim نگاهه‌ایم.

Assassin’s Creed Odyssey گیمکنان را به یونان می‌برد جایی که آن‌ها می‌توانند برای اولین‌بار با داشتن حق انتخاب، از میان انتخاب یک شخصیت مرد یا زن، به گیم بپردازند. این گیم در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسو‌ل‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است