http://buy-game.ir

اطلاعات جنگاهی از The Surge 2 منتشر شد + ویدئوی گیم‌پلی

0


اطلاعات جنگاهی از The Surge 2 منتشر شد + ویدئوی گیم‌پلی

گیم The Surge، ساخته استودیوی دک ۱۳ (Deck 13)، قرار بود از فرمول سری گیم‌های Souls به بهترین شکل ممکن استفاده کند اما نتوانست آنطور که باید به انتظارات پاسخ دهد. به همین جهت، توسعه‌دهنده نامبرده تلاش دارد تا از بازخوردها استفاده کند و دمویی که در جریان Just Press Start رویداد E3 2018 پخش شد، نشان از تغییرات بسیار نسخه دوم این گیم دارد.

بر خلاف نسخه اول، وارن (Warren) پروتاگونیست اصلی این دنباله نیست. در عوض، گیمکنان می‌توانند شخصیت خود را خلق کنند و چیزهایی مانند جنسیت، نژاد و ظاهر آن را خود تعیین کنند. دشمنان The Surge 2 شامل مزدورانی باهوش‌تر از قبل هستند که تله‌های زیادی را برای گیم‌باز تعبیه می‌کنند، برای آسیب رساندن کمین می‌کنند و از زره‌های زیادی هم بهره می‌برند. برای افزایش تنوع بیشتر، دک ۱۳ تصمیم گرفته تا بیش از ۱۰ نوع سلاح جنگاه، زره‌های جنگاه و حتی هواپیماهای بدون سرنشین را در The Surge 2 پیاده کند.

یکی از این سلاح‌ها چکش تیغه‌ایست که می‌توان به دو شکل از آن استفاده کرد و هم برای حملات سنگین و هم برای حملات سبک از آن استفاده کرد. ساخت سلاح و زره جنگاه نیز بیشتر مانند نسخه اول این سری است و باید مواد مناسب جهت خلق آن‌ها را پیدا کنید تا بتوانید سلاحی جنگاه خلق کنید. برخی از زره‌های گیم The Surge نیز به این دنباله باز خواهند گشت.

علاوه بر سلاح‌های متنوع و زره‌های متعدد، گیمکنان می‌توانند از سلاح‌های دور برد نیز برای آسیب رساندن به دشمنان خود استفاده کنند. برای این امر می‌توانید از هواپیماهای بدون سرنشین یا همان درون‌ها استفاده کنید که انعطاف‌پذیری بیشتری به گیم‌پلی The Surge 2 بخشیده‌اند. همچنین می‌توان انتظار بازگشت بسیاری از موارد محبوب The Surge به نسخه دوم آن را داشت.

گیم The Surge 2 هنوز در مراحل اولیه ساخت و توسعه خود به سر می‌برد و برای کسب اطلاعات بیشتر از آن، باید صبر کرد. با این حال، پیش‌بینی می‌شود که این گیم در نهایت در سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه گردد. در ادامه می‌توانید ویدئوی گیم‌پلی این گیم را از زیر مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است