http://buy-game.ir

اطلاعات جنگاهی از Assassin’s Creed Odyssey لو رفت | مکان‌ها، شخصیت‌ها و . . .

0


اطلاعات جنگاهی از Assassin’s Creed Odyssey لو رفت | مکان‌ها، شخصیت‌ها و . . .

اگر در جریان نیوز باشید می‌دانید که عنوان Assassin’s Creed Odyssey  هفته‌ی پیش توسط صفحه‌ی رسمی مجموعه Assassin’s Creed به همراه تریلر کوتاهی بررسی شد و اعلام شد که در نمایشگاه E3 اطلاعات بیشتری از این عنوان در دسترس قرار خواهد گرفت. حال اما به‌تازگی شایعات جنگاهی منتشر شده‌اند که جزئیات بیشتری از این گیم را فاش می‌کنند.

طبق این شایعات Assassin’s Creed Odyssey شامل دو شخصیت قابل گیم مرد و زن می‌باشد که در داستان گیم با یکدیگر خواهر و برادر هستند. بازه‌ی زمانی گیم نیز هم‌زمان با Assassin’s Creed Origins و یونان رومی خواهد بود و در این گیم به مکان‌های متعددی مانند آهیا، مقدونیه، تراکیه (تراس) و آسیا سفر خواهیم کرد.

شخصی‌سازی شخصیت‌ها چیزی مانند آن‌چه که در Assassin’s Creed Syndicate نگاهیم خواهد بود و سیستم درخت مهارت‌ها برای هردو شخصیت قابل گیم یکسان می‌باشد. نبردهای دریایی نیز در این گیم بازگشته‌اند و قادر به شخصی‌سازی کشتی‌ها در دنیایی کوچک‌تر از دنیای نسخه‌ی Origins خواهیم بود.

همچنین موجودات اساطیری نیز در گیم حضور خواهند داشت و تمپلارها توسط سیب عدن و “نفرین فراعنه” آن‌ها را بیدار خواهند کرد.

البته دو منبعی که این اطلاعات را فاش کرده‌اند هرکدام تاریخ انتشار متفاوتی را برای گیم اعلام کرده است. یکی از این منابع ادعا دارد Assassin’s Creed Odyssey در تعطیلات زمستانی ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد و منبع دوم از مارس ۲۰۱۹ به عنوان تاریخ انتشار این گیم صحبت کرده است.

به هرصورت تمام اطلاعات منتشر شده فقط در حد شایعه هستند و هیچ تضمینی در صحیح بودن آن‌ها وجود ندارد اما موضوعی که مشخص است این است که در نمایشگاه E3 اطلاعات و جزئیات بیشتری درباره‌ی این گیم از سوی یوبیسافت دریافت خواهیم کرد. اگر از علاقه‌مندان این عنوان هستید می‌توانید انتظاراتمان از این گیم در نمایشگاه E3 که توسط سعید حلاجیان تهیه شده است را در اینجا مشاهده کنید.

دیدگاهها مسدود است