http://buy-game.ir

اطلاعات جنگاهی از عنوان The Division 2 فاش شد

0


اطلاعات جنگاهی از عنوان The Division 2 فاش شد

شب گذشته و در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 شاهد رونمایی از عنوان The Division 2 بوده ایم و اطلاعاتی نیز در رابطه با ویژگی‌های گیم از جمله سلاح‌های جنگاه آن در دسترس قرار گرفت. حال به تازگی اطلاعات جنگاهی از این گیم منتشر شده است که چزییات بیشتری از گیم پلی آن را فاش می سازد.

کنفرانس شرکت یوبی سافت بامداد امشب برگزار می‌شود، اگرچه مطمئنا طی این رویداد جزییات کاملی از عنوان The Division 2 در دسترس خواهد بود اما به تازگی اطلاعات جنگاهی از این عنوان  منتشر شده است که جزییات بیشتری از آن را فاش می‌سازد. این اطلاعات خیلی زود از فضای مجازی حذف شد اما یکی از کاربران  سایت رددیت ادعا می‌کند که نجات شهر واشنگتن تنها بخشی از گیم است و در بخش دیگر گیم، هنگامی که گیم‌بازان به سطح ۳۰ برسند، باید یکی از کلاس‌های Sharpshooter ،Survivalist و Demolitionist را انتخاب کنند که برای هر کلاس سلاح، مهمات و همچنین مهارت‌های جنگاهی در دسترس خواهد بود. از جمله سلاح‌های جنگاه می‌توان به کمان و سلاح نارنجک انداز اشاره کرد که در پوستر تبلیغاتی عنوان The Division 2 نیز شاهد آن بوده‌ایم.

همچنین اطلاعات منتشر شده از وجود حالت PvP در گیم خبر می‌دهند ، این بخش شامل چالش‌های جنگاهی خواهد بود که تا به حال گیم‌بازان مشابه آن را تجربه نکرده‌اند. همچنین گیم‌بازان در The Division 2 قادر به تشکیل گروه ( Clan) خواهند بود. به علاوه بر اساس اطلاعات منتشر شده، عنوان The Division 2 پس از انتشار به مدت یک سال محتویات داستانی رایگان و نقشه‌های جنگاهی برای این عنوان عرضه می گردد.

اطلاعات منتشر شده در حد شایعه بوده و از صحت آن‌ها اطمینان نداریم. در هر صورت کنفرانس شرکت یوبی‌سافت در رویداد E3 2018 بامداد امشب آغاز می‌شود و مطمئناً طی این رویداد اطلاعات و جزییات کاملی از عنوان The Division 2 در دسترس خواهد بود.

عنوان The Division 2 در تاریخ ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ (۱۵ مارس ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و پلفترم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است