http://buy-game.ir

اطلاعات جنگاهی از عنوان Death Stranding فاش شد

0


اطلاعات جنگاهی از عنوان Death Stranding فاش شد

به تازگی اطلاعات جنگاهی از عنوان مورد انتظار Death Stranding منتشر شده است که جزئیات زیادی از گیم پلی این عنوان از جمله بخش چند نفره و مبارزات آن را فاش می‌کند.

یکی از کاربران وب سایت ۴Chan به تازگی اطلاعات جنگاهی از عنوان محبوب و مورد انتظار  Death Stranding را فاش کرده است. به گفته وی این عنوان دارای تعداد زیادی سلاح، وسیله نقلیه، گجت و آیتم‌های پوشیدنی از نسل های مختلف خواهد بود. از سلاح هایی به مانند چماق(گرز) گرفته تا سلاح‌های گرم ساچمه‌ای و سلاح هایی موسوم به energy swords. اطلاعات فاش شده به این نکته اشاره می‌کند وقتی که شخصیت اصلی گیم بمیرد آن خط زمانی ( تایم لاین) برای همیشه بسته می‌شود.هنگامی که Sam (شخصیت اصلی گیم) بمیرد، او در جایی شبیه به اعماق اقیانوس دوباره زنده می‌شود تا خط زمانی جنگاهی باز شده و وی وارد خط زمانی جنگاه شود. مرگ به دفعات متعدد توسط گیم‌بازان باعث آلودگی اقیانوس و نابودی زندگی موجودات زیر اقیانوس می‌شود.

در رابطه با بخش چند نفره Death Stranding باید گفت بچه‌ای که در تریلر‌های مختلف آن را مشاهده می‌کنیم موجودی است است که باعث تحریف و تغییر ابعاد زمانی می‌شود. در واقع به گیم‌بازان اجازه می‌دهد در ابعاد مختلف زمان سفر کنند. هدف بخش چند نفره این است که گیمکنان پس از اتمام گیم، باید با همکاری یکدیگر بچه را نابود کنند و زمانی که وی نابود شود، دیگر بخش چند نفره گیم برای همیشه به اتمام خواهد رسید مگر این‌که بچه به هر نحوی زنده بماند. به علاوه هم زمان سایر گیم‌بازان قادرند در زمان‌های مشخص کارهایی در گیم خود انجام دهند که بر‌روی گیم شما اثر پروانه‌ای خواهد داشت. اگر دو گیم‌باز به طور تصادفی در یک خط زمانی سفر کنند، با یکدیگر به صورت PvP درگیر خواهند شد.

همچنین اطلاعات فاش شده از این موضوع خبر می دهد که انتشار گیم به تاخیر افتاده و عنوان Death Stranding سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

این اطلاعات فعلا در حد شایعه بوده از صحت آن‌ها اطلاعی نداریم. اگرچه رویداد E3 2018 نزدیک است و مطمئنا طی این رویداد اطلاعات و جزئیات بیشتری در دسترس خواهد بود.

دیدگاهها مسدود است