http://buy-game.ir

از نسخه‌های مختلف گیم Red Dead Redemption 2 رونمایی شد

0


از نسخه‌های مختلف گیم Red Dead Redemption 2 رونمایی شد

شرکت راک استار گیمز بصورت رسمی از نسخه‌های مختلف گیم Red Dead Redemption 2 به همراه قیمت و محتویات آن‌ها رونمایی کرد.

قطعا یکی از مورد انتظار ترین گیم‌های سال عنوان Red Dead Redemption 2 ساخته شرکت راک استار می‌باشد که قرار است در پاییز امسال منتشر شود. با اینکه این عنوان قرار است در پاییز امسال منتشر شود، اما شرکت راک استار جز ۳ تریلر داستانی از این گیم چیز دیگری منتشر نکرده است. حال امروز شرکت راک استار گیمز بصورت رسمی از نسخه‌های مختلف گیم Red Dead Redemption 2 به همراه محتویات و قیمت‌ آن‌ها رونمایی کرد.

نسخه The Special Edition این عنوان ۷۹٫۹۹$ قیمت دارد که دارای دو مرحله داستانی ( یک سرقت از بانک و مخفیگاه گنگسترها)، یک اسب سیاه با خال‌های سفید، یک لباس با نام The Nuevo Paraiso،مدالیون و تالیسمن (بخش طلایی که روی چکمه شخصیت قرار دارد)، تخفیف‌ها، پاداش های نقدی و بسته‌های افزایشی در گیمپلی در حالت داستانی و سه اسلحه رایگان در اسلحه سازی می‌باشد. این نسخه در خردوه فروشی‌ها به همراه یک کپی از نقشه گیم بفروش می‌رسد.

نسخه The Ultimate Edition که ۹۹٫۹۹$ قیمت دارد، تمام محتویات نسخه The Special Edition را به علاوه‌ی دو لباس، یک اسب سیاه، یک اردوگاه برای حالت آنلاین گیم و تعدادی اسلحه برای حالت آنلاین دارا می‌باشد. در ضمن با خرید این نسخه یک پاداش رتبه بدست می‌آورید که می‌توانید در بخش آنلاین خیلی سریع به رتبه ۲۵ دست پیدا کنید. همچنین با خرید این نسخه از خرده فروشان، یک نقشه و یک کاور استیل بوک نیز صاحب می‌شوید.

در نهایت نسخه the Red Dead Redemption Collector’s Box که در بصورت اختصاصی در فرروشگاه راکستار موجود است و بصورت یک جعبه با سبک غرب وحشی است را می‌توانید با قیمت ۹۹٫۹۹$ تهیه نمائید. البته باید گفت که این بسته شامل گیم اصلی نمی‌شود. این بسته شامل یک نقشه از گنج‌های گیم، یک پازل، یک ماسک Six Shooter، کارت‌های گیم، ۱۲ سیگارت کارت و باقی موارد که می‌توانید در عکس آن‌ها را مشاهده نمائید.

با پیش خرید هر نسخه از گیم Red Dead Redemption 2 صاحب یک اسب جنگی (A War Horse)، کیت بقا برای قانون شکن (The Outlaw Survival Kit)، پاداش نقدی رایج گیم برای <<بخش داستانی>> (Cash Bonus) و یک نقشه گنج خواهید شد. البته با پیش خرید نسخه استاندارد ۵۰۰ هزار دلار، با پیش خرید نسخه the Special Edition  یک ملیون دلار و با پیش خرید نسخه the Ultimate Edition دو ملیون دلار برای بخش آنلاین گیم GTA V دریافت خواهید کرد.

عنوان Red Dead Redemption 2 قرار است در تاریخ ۲۶ اکتبر یعنی جمعه ۴ آبان ماه برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شود. شما می‌توانید هم اکنون این عنوان را پیش‌خرید نمائید.

دیدگاهها مسدود است