http://buy-game.ir

از شخصیت و سلاح جنگاه عنوان Gears 5 رونمایی شد

0


از شخصیت و سلاح جنگاه عنوان Gears 5 رونمایی شد

عنوان Gears 5 در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 بررسی و اخیرا نیز مشخص شد که Kait Diaz شخصیت صالی این عنوان خواهد بود. اما به تازگی کارگردان عنوان Gears 5 با انتشار پستی در توییتر از شخصیت و سلاح جنگاه این عنوان رونمایی کرده است.

همان طور که پیش بینی می شد، در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 شاهد بررسی عنوان Gears 5 بوده‌ایم. به گفته‌ی سازندگان، این عنوان قرار است تجربه‌ی جنگاهی را برای گیم‌بازان رقم بزند. در حالی که طی روز‌های گذشته مشخص شد که شخصیت اصلی گیم Kait Diaz خواهد بود اما ظاهراً در عنوان Gears 5 شاهد شخصیت‌های جنگاهی نیز هستیم. از جمله این شخصیت‌ها می‌توان به Fahz Chutani اشاره کرد. راد فرگوسن روز گذشته با انتشار تصویری در توییتر از این شخصیت و سلاح جنگاه وی رونمایی کرد. به گفته‌ی آقای فرگوسن، سلاح مورد نظر مدل جنگاهی از سلاح‌های Lancer خواهد بود. شما می‌توانید تصویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

طی روز‌های گذشته نیز آقای فرگوسن در ارتباط با کیفیت اجرایی گیم صحبت و به این نکته اشاره کرد که Gears 5 با نرخ فریم ۶۰ و با کیفیت ۴K بر‌روی اکس‌باکس وان اجرا خواهد شد. همچنین از آن‌جایی که عنوان Gears 5 برای رایانه‌های شخصی نیز عرضه می‌شود از این روی به گفته‌ی آقای فرگوسن، امکان اجرای این عنوان با نرخ فریم ۱۲۰ بر‌روی رایانه‌های شخصی  وجود خواهد داشت. به علاوه جزییاتی از داستان گیم به همراه تصاویری از آن نیز منتشر شده است که می‌توانید آن را در وب‌سایت دنیای گیم مطالعه کنید.

عنوان Gears 5 در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ به صورت انحصاری برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است