http://buy-game.ir

République VR برروی Oculus Go و Samsung Gear VR منتشر شد

0


République VR برروی Oculus Go و Samsung Gear VR منتشر شد

کموفلاج (Camouflaj) و دارک وایند (Darkwind)، چهار روز قبل République VR را برروی هدست‌های واقعیت مجازی آکیولس گو و سامسونگ گیر وی‌آر منتشر کردند و سپس با انتشار تریلری در یوتیوب و بلاگ مخصوص آکیولس، از عرضه‌ی این گیم خبر داده و راجع به توسعه‌ی آن جزئیات و توضیحاتی را به اشتراک گذاشته‌اند.

در تریلر جنگاه République VR، یکی از سازندگان گیم درباره‌ی کار سختشان برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب در زمینه‌ی گرافیک و در عین حال حفظ نسخه‌ی اصلی République و ارائه‌ی مکانیک‌هایش در واقعیت مجازی، توضیح می‌دهد. این عنوان برروی هر دو هدست آکیولس گو و سامسونگ گیر وی‌آر از تمامی قسمت‌ها و محتویات عرضه شده برای République بهره می‌برد و با کنترلرهای متعدد و متفاوتی نیز سازگار است.

طراح République VR یعنی پائل الکساندر (Paul Alexander)، بعضی از چالش‌های توسعه‌دهندگان در طول ساخت این عنوان را برروی بلاگ مخصوص آکیولس با طرفداران به اشتراک گذاشته و شرح داده است. برای رسیدن به عملکرد و اجرای مطلوب و مساعد، بسیاری بافت‌ها و جلوه‌های گیم باید بازسازی می‌شدند. همچنین گیم در واقعیت مجازی به این معنی بود که گیمکنان می‌توانند محیط را به‌طور گسترده‌تری مشاهده کنند و از این رو، در این زمینه نیز بهبودها و تغییراتی نیاز بود. درحالی که توسعه‌ی این نسخه بیشتر از آن چیزی که انتظار می‌رفت به طول انجامید، در حال حاضر سازندگان از دستاورد و محصول نهایی خود راضی و خشنود هستند.

République هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اندروید و آی‌اواس قرار دارد و همان‌طور که اعلام شد، République VR نیز برروی آکیولس گو و سامسونگ گیر وی‌آر موجود است. اکنون می‌توانید تریلر جنگاه République VR را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دیدگاهها مسدود است