http://buy-game.ir

Neo Geo Mini:خاطرات خوب گذشته در مشت شما

0


Neo Geo Mini:خاطرات خوب گذشته در مشت شما

با توجه به شوق و علاقه‌ی گیم‌بازان به نسخه‌ی مینیاتوری و کوچک شده‌ی کنسول‌های قدیمی و خاطره‌انگیز، شرکت ژاپنی SNK در سالگرد ۴۰ سالگی خود، نسخه‌ی کوچک شده‌ی کنسول Neo Geo را که به همراه ۴۰ گیم پیش فرض عرضه خواهد شد، بررسی کرد.

کنسول Neo Geo Mini از نظر ظاهر و چیدمان، شبیه نسخه‌ی اصلی است، اگرچه تنها ۱۶۲ میلی‌متر ارتفاع، ۱۳۵ میلی‌متر عرض، ۱۰۸ میلی‌متر عمق  و ۶۰۰ گرم وزن داشته و از یک صفحه نمایش ۳٫۵ اینچی بهره می‌برد. این کنسول در دو نسخه عرضه خواهد شد. یک نسخه مخصوص عرضه در بازار ژاپن و یک نسخه برای عرضه‌ی جهانی.

واضح است که گیم با کنسولی که تقریا به اندازه‌ی مشتان شماست به اندازه‌ی کافی لذت بخش نخواهد بود. خوشبختانه این کنسول  شامل یک پرت خروجی HDMI و خروجی صدا برای هدفون بوده و از دو کنترلر خارجی پشتیبانی می‌کند.

نسخه‌ی بررسی شده برای بازار ژاپن

نسخه‌ی بررسی شده برای بازار جهانی

متاسفانه اطلاعات بیشتری از سوی این شرکت ژاپنی منتشر نشده است و  قیمت، زمان انتشار و یا لیست گیم‌های ارایه شده برای این کنسول همچنان مشخص نمی‌باشد. اما یک کاربر یوتیوب در هفته گذشته یک لیست که شامل نام ۴۰ گیم بود را با عنوان لسیت گیم‌های کنسول Neo Geo Mini منتشر کرد. شرکت ژاپنی SNK هیچ واکنشی نسبت به تایید یا رد محتویات این لیست نشان نداده است.

 

دیدگاهها مسدود است