http://buy-game.ir

Mineko’s Night Market به نینتندو سوییچ می‌آید

0


Mineko’s Night Market به نینتندو سوییچ می‌آید

اگر از طرفداران گیم Animal Crossing در نینتندو سوییچ باشید احتملا این گیم جنگاه نیز با تم گربه‌ای خود، شما را راضی خواهد کرد. Mineko’s Night Market نام گیم جنگاهی در مورد اکتشاف و تولیدکردن است که قرار است به زودی به سوییچ بیاید.

تیم توسعه گیم، استودیو مووزا (Meowza Games) اوایل هفته توییتی منتشر کرد که اشاره به انتشار عنوان جنگاهشان بر روی سوییچ دارد. هنوز تاریخ مشخصی برای انتشار گیم اعلام نشده است ولی انتظار می‌رود که گیم پاییز امسال بر روی پلتفرم‌های سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

در زیر توییت تیم سازنده را در مورد انتشار این عنوان بر روی سوییچ می‌خوانید:

.خبرهای مهم.

بسیار هیجان‌زده‌ایم که اعلام کنیم…گیم Mineko’s Night Market، گیم در مورد ساختن اشیا و پیدا کردن دوست و داشتن گربه…به نینتندو سویچ می‌آید…

–مینکو آبه(Mineko Abe) 11 می ۲۰۱۸ (۲۱ اردیبهشت)

 

تیم سازنده اعلام کرده است که گیم در مورد ساختن اشیا، یافتن دوست و داشتن گربه است در حالی که گیم جزئیات بیشتری هم برای ارائه دارد. شما در نقش مینکو گیم می‌کنید که با دوستش که یک غول گربه‌ای به نام آبه می‌باشد به جزیره کوهستانی فوگو (Mount Fugu Island) می‌روند. با همکاری همدیگر منابع موردنیاز برای ساخت اشیاء جنگاه را به دست آورده و در مغازه متعلق به خودتان می‌فروشید. در عین حال با بچه‌گربه‌های دیگر نیز دوست شده و مینی-گیم‌های بیشماری نیز برای لذت بردن از گیم وجود دارد.

این گیم بیشتر از آنکه در مورد ساختن و کشف کردن باشد، نشان‌دهنده فرهنگ ژاپنی است و تصویر واضحی از این فرهنگ را برای ما ترسیم می‌کند. هرچند گیم با محتویات مادی سروکار دارد، با این وجود مفاهیم عمیق‌تری همچون اهمیت دوستی و پایبندی به آداب و سنت‌ها را به ما منتقل می‌کند.

البته ممکن است این گیم‌ها با همه سلیقه‌ها سازگار نباشد؛ بنابراین اگر این گیم برای شما زیادی لوس و بی‌مزه است، منتظر گیم Monster Hunter Generations Ultimate بمانید که قرار است آگوست امسال (مرداد ماه) برای سوییچ منتشر شود. همچنین قرار است این هفته ۱۳ عنوان جنگاه دیگر نیز برای نینتندو سوییچ به بازار بیاید.

دیدگاهها مسدود است