http://buy-game.ir

Dragon Age II به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان اضافه شد

0


Dragon Age II به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس وان اضافه شد

کاربران ایکس‌باکس وان می‌توانند باری دیگر به دنیای فانتزی و خونی قرون وسطی خلق شده توسط استودیوی بایوور بازگردند و خاطراتشان را با عنوان Dragon Age II زنده کنند!

به رسم همیشه، لری هریب (Larry Hryb) ملقب به میجور نلسون (Major Nelson) از عنوان جنگاه سرویس پشتیبانی از نسل قبل خبر داده و اعلام کرده است که Dragon Age II هم‌اکنون از طریق این سرویس برروی ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

طبق روال همیشگی این سرویس اگر گیم‌ مورد نظرتان را برای ایکس‌باکس ۳۶۰/اورجینال خریداری کرده باشید، می‌توانید آن‌ را به‌صورت رایگان از بخش گیم‌های کنسول ایکس‌باکس وان خود دانلود کنید. در غیر این صورت باید به وب‌سایت ایکس‌باکس مراجعه کنید و آن‌ را خریداری نمایید.

سرویس پشتیبانی از نسل قبل کنسول ایکس‌باکس وان از زمان راه‌اندازی و اجرایش در سال ۲۰۱۵، همچنان به رشد خود ادامه داده و به عنوان یکی از ویژگی‌های مهم و بسیار محبوب این کنسول خود را شناسانده است. این سرویس علاوه بر ارائه‌ی صدها گیم ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی ایکس‌باکس وان، اخیراً عناوین ایکس‌باکس اورجینال را هم در اختیار کاربران خود قرار داده است تا بیش از پیش در میان خاطرات خود سفر کنند! به‌تازگی نیز مایکروسافت اعلام کرده که نزدیک به ۱ میلیارد ساعت صرف استفاده از این سرویس شده است که نشان از کارایی و موفقیت آن برای مایکروسافت دارد.

دیدگاهها مسدود است