http://buy-game.ir

گیم Lost in Harmony برای رایانه‌های شخصی تایید شد

0


گیم Lost in Harmony برای رایانه‌های شخصی تایید شد

اسودیوی دیجیکس آرت (DigixArt) و شرکت پلیدیوس (Playdius) اعلام کردند که گیم موزیکال رانر آنها یعنی Lost in Harmony ماه آینده در تاریخ ۲۱ جون برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

در سال ۲۰۱۶ اسودیوی دیجیکس آرت گیم Lost in Harmony که اولین گیم موزیکال رانر بود را بر روی دستگاه‌های آندرویدی و IOS منتشر کرد. در زمان انتشار، گیم هم از سوی منتقدان و هم از سوی طرفداران بازخوردهای بسیار خوبی را دریافت کرد. امروز ناشر این عنوان یعنی شرکت پلیدیوس اعلام کرد که با همکاری و تلاش استونگاهوی سازنده آنها این گیم را در تاریخ ۲۱ جون برای رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو عرضه خواهند کرد.

گیم Lost in Harmony داستان دو شخصیت گیم یعنی Kiato و Aya را در ماجراجویی‌های آنها دنبال می‌کند. تمامی مراحل و محیط‌های گیم توسط طراحان با دست طراحی و نقاشی شده‌اند. شما در گیم باید سعی کنید در حین جا خالی دادن و رد کردن موانع هماهنگی خود را با موسیقی گیم از دست ندهید.

به گفته‌ی شرکت پلیدیوس داستان این گیم توسط کمک نویسنده‌ی گیم Valiant Hearts: The Great War نوشته شده و برای موسیقی استفاده شده در گیم از خوانندگان و تنظیم کنندگانی مانند Onoken، Wyclef Jean، Tadayoshi Makino، Fumitake Igarashi و Godspeed Vivix کمک گرفته شده است.

اگر شما نسخه‌ی نینتندو سوییچ گیم را تهیه کنید به امکاناتی از قبیل کنترل به وسیله‌ی صفحه‌ی لمسی کنسول و HD Rumble نیز دسترسی خواهید داشت. آقای Guilaume Jamet از مسئولین شرکت پلیدیوس در باره‌ی انتشار این گیم گفته است:

گیم Lost in Harmony یک گیم فوق‌العاده است. ما از همکاری با آقای Yoan Fanise و تیم ایشان در دیجیکس آرت بسیار خوشحالیم. آنها یکی از خلاقترین استودیوها در جنوب فرانسه هستند و ما خوشحالیم که می‌توانیم گیم متفاوت و ریتمیک آنها را به مخاطبین جنگاه عرضه کنیم.

در زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده ار نسخه‌ی بازسازی شده و تریلر بررسی گیم را مشاهده کنید. این گیم هم‌اکنون بر روی گوشه‌های هوشمند در دسترس است و ۲۱ جون برای رایانه‌های شخصی و نینتدو سوییچ عرضه خواهد شد.

 

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهها مسدود است