http://buy-game.ir

کپکام برای اکثر پلتفرم‌ها در E3 2018 برنامه دارد

0


کپکام برای اکثر پلتفرم‌ها در E3 2018 برنامه دارد

به نظر می‌رسد شرکت کپکام در E3 امسال برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و همینطور نینتندو سوییچ گیم‌های انحصاری جنگاهی بررسی خواهد کرد. نکته جالب این است که در این بین نامی از پلتفرم پلی‌استیشن ۴ برای ساخت گیم انحصاری آورده نشده است.

وبسایت E3 لیست گیم‌هایی که شرکت‌های حاضر در این رویداد آماده کرده و به نمایش خواهند گذاشت را اعلام کرده است. طبق چیزی که این وبسایت نشان می‌دهد کپکام امسال برنامه‌های جذابی برای همه پلتفرم‌ها به جز پلی‌استیشن ۴ دارد. طبق این لیست در که وبسایت E3 برای شرکت کپکام آورده شده است، آن‌ها یک گیم اکشن ماجراجویی برای ایکس‌باکس وان، یکی برای رایانه‌های شخصی و یکی هم برای نینتندو آماده کرده‌اند تا به نمایش در بیاورند. نکته قابل توجه این است که در این لیست هیچ اسمی از پلتفرم پلی‌استیشن ۴ نگاهه نمی‌شود.

اما قبل از این که زیاد هیجان زده شوید باید توضیحاتی در خصوص این لیست ارائه کنم و با هم احتمالات را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم تا بفهمیم ممکن است این گیم‌ها چه چیزهایی باشند. عنوان اکشن ماجراجویی که برای رایانه‌های شخصی اعلام شده، ممکن است پورت رایانه‌ شخصی عنوان Monster Hunter World باشد. عنوانی که برای نینتندو سوییچ اعلام شده است هم می‌تواند پورت سوییچ گیم Okami باشد. اما برای عنوانی که برای ایکس‌باکس وان اعلام شده هنوز نمی‌توان چیز خاصی بیان کرد. شاید نسخه جنگاهی از Dead Rising در راه کنسول نسل هشتمی مایکروسافت باشد و یا حتی چیز دیگری در نظر گرفته شده باشد. با این حال نسخه جنگاه Dead Rising از هر چیز دیگری محتمل‌تر به نظر می‌رسد اما فراموش نکنید که این‌ها همه احتمال هستند و هیچ‌کدام به طور دقیق نمی‌توانند ادعایی مطرح کنند.

نکته قابل توجه این است که در لیستی که وبسایت E3 آورده، هیچ چیزی وجود ندارد که با عنوان Devil May Cry V مطابقت داشته باشد. پیش از این شایعه شده بود که این عنوان در E3 امسال بررسی خواهد شد که این شایعات بحث‌های بسیار داغی را هم به وجود آورده بود که باعث بالا رفتن هیجان و شور و شوق طرفداران این سری شده بود. پس با این حساب نمی‌توان انتظار بررسی آن را در E3 امسال داشت؛ اگر هم چنین چیزی عملی شود، به صورت انحصاری برای یکی از پلتفرم های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و یا نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد که زیاد منطقی به نظر نمی‌رسد. به هر حال باید تا زمان شروع این مراسم صبر کنیم و ببینیم آیا کپکام واقعا هنوز هم برنامه‌ای برای بررسی نسخه جنگاه این سری ندارد. کار دیگری که کپکام می‌تواند در این زمینه انجام دهد این است که حداقل زمان دیگری برای بررسی آن اعلام کند تا انتظار چندین و چند ساله هواداران این سری سرانجام به سر برسد.

دیدگاهها مسدود است