http://buy-game.ir

چند بسته‌ الحاقی برای Kingdom Come: Deliverance منتشر خواهد شد

0


چند بسته‌ الحاقی برای Kingdom Come: Deliverance منتشر خواهد شد

Kingdom Come: Deliverance عنوانی نقش آفرینی متفاوتی که در زمان عرضه با بازخورد‌های خوبی از طرف گیمکنان رو به رو شد، تا پایان سال چند بسته الحاقی دریافت خواهد کرد. حال وارهورس (Warhorse) سازنده این عنوان، جزییاتی از این بسته‌های الحاقی منتشر کرده است.

وارهوس نقشه‌ی راه خورد برای انتشار این بسته‌های الحاقی را اعلام کرده اما از تاریخ انتشار آن‌ها حرفی به میان نیاورده است. Kingdom Come: Deliverance چهار بسته‌الحاقی داستانی جنگاه، یک درجه سختی رایگان و تا قبل از پایان سال یک حالت رقابتی جنگاه دریافت خواهد کرد.

اولین بسته الحاقی From the Ashes نام دارد که شما باید در آن یک روستای رها شده را به شکوه قبل بازگردانید، وارهوس نمایشی از این بسته‌الحاقی در E3 2018 خواهد داشت. From the Ashes در تابستان ۲۰۱۸ به همراه درجه سختی رایگان Hardcore برای عنوان Kingdom Come: Deliverance عرضه خواهد شد. دو بسته الحاقی دیگر به نام‌های The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon و Band of Bastards تا پایان سال جاری به همراه حالت رقابتی جنگاهی برای این عنوان عرضه خواهند شد. و بسته الحاقی چهارم به نام A Woman’s Lot در اوایل سال بعد به همراه قابلیت مود‌سازی عرضه خواهد شد.

عنوان Kingdom Come: Deliverance برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاهها مسدود است