http://buy-game.ir

پلی‌استیشن در اتفاق نادری برنامه‌ی کلی خود برای E3 را اعلام کرد

0


پلی‌استیشن در اتفاق نادری برنامه‌ی کلی خود برای E3 را اعلام کرد

امروز سونی در وبلاگ پلی‌استیشن اعلام کرد که ساعت ۶ بعدازظهر روز ۲۱ خرداد (۱۱ ژوئن) مراسم خود را در E3 2018 شروع خواهد کرد. همچنین این شرکت با انتشار بیانیه ای در این خصوص ابراز داشت:

سال گذشته سالی استثنایی برای گیم‌های ویدئویی بود. خصوصا با وجود گیم‌های شاهکار و بی نظیری چون Farcry 5 و God of War که در زمینه‌ی خود انقلابی ایجاد کردند و باعث شدند تا هرکدام امضای سبک خود باشند.

اما امسال یعنی ۲۰۱۸ تازه آغاز شده است و تیم پلی‌استیشن در حال برنامه ریزی برای اجرای خود در E3 می‌باشد تا امسال را نیز به سالی فوق‌‌العاده برای این صنعت و دوست‌داران آن تبدیل کند. بدین منظور ما از صمیمی‌ترین دوستانمان، یعنی شما دعوت می‌کنیم تا در این واقعه حضور پیدا کنید.

سونی برخلاف سال‌های گذشته که اجازه‌ی انتشار هیچ خبری از برنامه‌ی اجرای خود را به طور رسمی نمی‌داد، برای E3 ۲۰۱۸ دست به سنت‌شکنی زد و جزئیات خوبی حول این موضوع منتشر کرد:

ما در سنت شکنی نادری تصمیم گرفتیم تا پیش از مراسم خود در ۱۱ ژوئن، طرحی کلی از برنامه‌ی خود را با شما به اشتراک بگذاریم. تیم پلی‌استیشن در تلاش است تا با تمام قدرت در e3 امسال حضور یابد. ما در اجرای خود در E3 برای شما نگاهی اختصاصی از گیم‌های Death Stranding ساخته‌ی کوجیما پروداکشنز (Kojima Productions)، ساخته‌ی جنگاه استودیو ساکر پانچ (Sucker Punch)  یعنی Ghost of Tsushima،گیم Marverl’s Spiderman ساخته‌ی اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) و The Last of Us Part 2 اثر ناتی داگ (Naught Dog) را به ارمغان خواهیم آورد.

همچنین سونی اعلام کرده که در اجرای خود گیم های ترد پارتی ساخته‌ی شرکت‌های بزرگ و آثار استودیو‌های گیم‌سازی مستقل را نیز بررسی خواهد کرد. طبق گفته‌ها، گیم‌هایی که احساسات ما را برخواهد انگیخت و چشمانمان را خیره خواهد کرد.

E3 2018 در بازه‌ی زمانی ۲۲ تا ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ (۱۲ تا ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸) در لس‌آنجلس، کالیفرنیا برگزار خواهد شد. همچنین مراسم پلی‌استیشن در این واقعه به صورت زنده از وبسایت پلی‌استیشن، یوتیوب، توییچ و فیسبوک پخش خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است