http://buy-game.ir

پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای از Middle-Earth: Shadow of War حذف شدند

0


پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای از Middle-Earth: Shadow of War حذف شدند

با ارائه یک بهبود دهنده جنگاه پرداخت‌های درون برنامه‌ای از عنوان Middle-Earth: Shadow of War حذف و یک درجه سختی جنگاه به نام Brutal به این گیم اضافه شد. همچنین اعلام شده فروشگاهی که درون این گیم وجود دارد هم در ماه جولای بسته خواهد شد.

عنوان Middle-Earth: Shadow of War از ساخته‌های مولولیت پروداکشنز (Monolith Productions)، از زمان بررسی خود قدم‌های اشتباه زیادی برداشت که به لطف درایت و هوشیاری تیم توسعه دهنده، کم کم این گیم قدم در مسیر بهتری گذاشت و برخی از اشتباهات خود را جبران کرد. در حال حاضر به‌روزرسانی جنگاهی از این گیم بیرون داده شده که همانطور که قول داده شده بود، همه پرداخت‌های درون برنامه‌ای را از این گیم حذف کرده است. از این لحظه به بعد شما قادر به خرید طلا در ازای پرداخت پول واقعی نخواهید بود که این داستان برای صندوق‌های طلا و سایر موارد موجود در این گیم نیز صادق است.

باید به خاطر داشته باشید که فروشگاهی که در آن می‌توانید به خرید طلا بپردازید، تا تاریخ ۲۶ تیر ماه سال جاری (هفده جولای ۲۰۱۸ میلادی) باز است اما توسعه دهندگان این گیم اعلام کرده‌اند که از این تاریخ به بعد همه این فروشگاه‌ها بسته خواهند شد و هیچ طلایی به فروش نخواهد رسید. در حال حاضر همچنان امکان تهیه طلا از طریق فعالیت‌های درون گیم و به دست آوردن صندوق‌های طلا وجود دارد و شما می‌توانید با آن‌ها هر آیتمی که می‌خواهید را خریداری کنید اما از تاریخ ۲۶ تیر ماه به بعد، همه فروشگاه‌های طلا از این گیم حذف خواهند شد و هر فعالیتی که با آن می‌توانستید طلا به دست بیاورید هم دیگر این امکان را فراهم نخواهد کرد.

این بهبود دهنده که اخیرا منتشر شده، تغییرات دیگری هم در این گیم به وجود آورده که از این جمله می‌توان به یک درجه سختی جنگاه با نام Brutal اشاره کرد. همچنین از دیگر تغییرات به وجود آمده در این گیم که به وسیله این بهبود دهنده به وجود آمده می‌توان به ارائه به‌روزرسانی‌هایی در بخش Photo Mode، ارائه بهبودهایی در بخش Nemesis و یک سری تغییر دیگر اشاره کرد که لذت انجام این گیم را دوچندان خواهد کرد. علاوه بر این‌ها بسته الحاقی Desolation of Mordor نیز روز گذشته از طریق یک بهبود دهنده به انتشار رسید که با قیمت ۲۰ دلار هم‌اکنون قابل تهیه است. این بسته الحاقی در نسخه سیزن پس این گیم در دسترس است که یک منطقه جنگاه با یکسری آیتم جنگاه و همینطور دشمنان و سلاح‌های جنگاه در اختیار شما می‌گذارد که همه این موارد در کنار اضافه شدن یک پروتاگونیست جنگاه به این گیم است.

دیدگاهها مسدود است