http://buy-game.ir

ویدئویی یک ساعته از گیم‌پلی گیم Vampyr منتشر شد

0


ویدئویی یک ساعته از گیم‌پلی گیم Vampyr منتشر شد

دونت‌ناد اینترتینمنت (Dontnod Entertainment)، استودیویی‌ست که توانست با گیم Remember Me نام خود را بر سر زبان‌ها بیندازد و عنوان Life is Strange نیز باعث شناخته شدن بیشتر آن‌ها‌ گرنگاه. حال این استودیو در حال ساخت گیم جنگاهی است که کاملاً با ساخته‌های دیگرش تفاوت دارد و انتظارات بالایی هم از آن می‌رود. گیم Vampyr، عنوانی اکشن و نقش‌آفرینی‌ست که همانطور که از نام آن پیداست، درباره خون‌آشام‌ها خواهد بود و در لندن جریان دارد. مدت‌هاست که گیم ویدئویی خوبی با محوریت این موجودات عرضه نشده و به همین دلیل انتظارات بالایی از ساخته جنگاه استودیوی دونت‌ناد اینترتینمنت وجود دارد.

حدود ده روز دیگر به عرضه گیم Vampyr زمان باقی مانده و به همین جهت طبیعی‌ست که شاهد انتشار تریلرها و ویدئوهای تبلیغاتی متعددی از این گیم باشیم. به تازگی شرکت فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive)، ناشر این گیم، میزبان تعدادی از توسعه‌دهندگان گیم‌های ویدئویی بوده و تقریباً یک ساعت از گیم‌پلی عنوان Vampyr را به نمایش گذاشته است. ویدئوی مورد بحث از انتهای همین مطلب قابل مشاهده است.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم Vampyr، چند روز پیش مطلع شدیم که مراحل ساخت این گیم کاملاً به پایان رسیده و به اصطلاح گُلد شده است. همچنین مشخصات سیستم مورد نیاز برای اجرای گیم در رزولوشن ۴K نیز اعلام شد که از این نشانی می‌توانید آن را مشاهده و بررسی کنید.

گیم Vampyr در تاریخ سه شنبه ۱۵ خرداد ماه (۵ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دیدگاهها مسدود است