http://buy-game.ir

همکاری سازندگان Mad Max با بتسدا برای ساخت Rage 2

0


همکاری سازندگان Mad Max با بتسدا برای ساخت Rage 2

تریلر بررسی عنوان Rage 2  کمی آشنا به نظر می‌رسید، شاید با این خاطر است که از همان قالب آشنای Mad Max استفاده کرده بود. حال سوالی که پیش می‌آید این است که آیا استودیو اولانچ (Avalanche Studios)، سازنده عنوان Mad Max در ساخت Rage 2 دست داشته است؟

ظاهرا جواب این سوال در صفحه رسمی Rage 2 نهفته است. با رفتن به پایین این صفحه می‌توانید اطلاعیه کپی‌رایت عنوان Rage 2 را مشاهده کنید، در این اطلاعیه نام استودیو اولانچ به عنوان یکی از توسعه دهندگان عنوان Rage 2 آماده است.

همکاری بتسدا (Bethesda) با استودیو اولانچ برای ساخت این عنوان منطقی به نظر می‌رسد. حتی اگر عنوان Mad Max را نانگاهه بگیریم، این شرکت به خوبی راه و رسم ساخت این نوع گیم‌ها را می‌داند. بتسدا عنوان Rage 2 را اینگونه توصیف کرده است

یک تجربه واقعی شوتر اول شخص که شما می‌توانید به هر کجا بروید، به هر چیزی شلیک کنید و همه چیز را منفجرکنید.

استودیو اولانچ با سری محبوب Just Cause وارد صنعت گیم‌سازی شد. رابطه این استودیو روزبه‌روز با بتسدا در حال پیشرفت است و تا به حال به این ناشر در زمینه مکانیک تیراندازی Fallout 4 و Prey کمک کرده است. سوالی که پیش می‌آید این است که آیا استودیو اولانچ به طور مستقیم در ساخت Rage 2 دست داشته یا این همکاری به صورت مشاوره بوده است. خوشبختانه فردا با انتشار گیم‌پلی Rage 2 احتمالا این موضوع روشن شود.

عنوان Rage 2 برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس منتشر خواهد شد.

 

دیدگاهها مسدود است