http://buy-game.ir

نینتندو: پروژه مخفی Splatoon، دنیا را شوکه خواهد کرد

0


نینتندو: پروژه مخفی Splatoon، دنیا را شوکه خواهد کرد

ظاهراً نینتندو قرار است تنها چند روز قبل از رویداد E3 2018، از پروژه‌ای مرموز در رابطه با Splatoon رونمایی کند. همچنین طبق گفته‌ی نینتندو، “این خبر دنیا را شوکه خواهد کرد.”

 مجموعه Splatoon با ارائه تجربه‌ای تازه و جذاب در سبک تیر اندازی، یکی از محبوب‌ترین عناوین شرکت نینتندو محسوب می‌شود. این سری از نظر فروش نیز عملکردی عالی داشته است؛ نسخه‌ دوم گیم موفق شد تا در ژاپن به فروش ۲ میلیون نسخه‌ای دست یابد. همچنین شخصیت‌های این گیم نیز در عنوان مورد انتظار Super Smash Bros حضور خواهند داشت.

بر اساس وب‌سایت Siliconera، نینتندو به رونمایی خاصی اشاره کرده که “دنیا را شوکه خواهد کرد.” ظاهراً این اطلاعات از مجله‌ مانگا‌ی Jump بدست ‌آمده است. شرکت نینتندو اعلام کرد که مراحل آماده سازی این پروژه در سکوت خبری انجام شده‌ و در تاریخ شنبه ۱۹ خرداد (۹ ژوئن) رونمایی خواهد شد.

آیا شاهد اضافه شدن حالتی مشابه بتل‌ رویال خواهیم بود یا این‌که محتوای الحاقی جنگاهی در راه است؟ البته در نظر داشته باشید که طبق این گزارش، پروژه مذکور مربوط به Splatoon 2 نبوده و تنها نام Splatoon ذکر شده است. همچنین لازم به ذکر است که نینتندو معمولاً به شکلی دقیق از معنی کلمات استفاده می‌کند؛ پس ممکن است این خبر اصلاً در مورد گیم نباشد. ظاهراً برای بدست ‌آوردن پاسخ این سوالات، باید تا ۱۹ خرداد منتظر بمانیم.

دیدگاهها مسدود است