http://buy-game.ir

نوبو اوماتسو تایید کرد که روی موسیقی عنوان Final Fantasy 7 Remake کار می‌کند

0


نوبو اوماتسو تایید کرد که روی موسیقی عنوان Final Fantasy 7 Remake کار می‌کند

با نزدیک شدن به زمان شروع رویداد E3 2018 خبرهای بیشتری از عنوان Final Fantasy 7 Remake به گوش می‌رسد. عنوانی که امیدواریم در این رویداد بتوانیم اطلاعات بیشتری از محدوده انتشار آن و پروسه‌ای که در حال حاضر در آن سر می‌کند، به دست بیاوریم. در یکی از آخرین خبرهایی که پیش از شروع رویداد E3 امسال از این گیم منتشر شده، تایید شده که نوبو اوماتسو (Nobuo Uematsu) آهنگساز به نام، کار ساخت قطعات موسیقی این گیم را انجام خواهد داد.

این بار خود اسکوئر انیکس (Square Enix) تایید کرده که اسطوره آهنگسازی ژاپن یعنی نوبو اوماتسو کار ساخت و تنظیم قطعات موسیقی Final Fantasy 7 Remake را بر عهده دارد. اوماتسو از آغاز ساخت این سری همیشه وظیفه ساخت قطعات موسیقی سری Final Fantasy را بر عهده داشته و تجربه بسیار زیادی در این زمینه دارد. اگر چه اوماتسو دیگر با اسکوئر انیکس همکاری رسمی ندارد، اما همچنان نامش با قطعات موسیقی سری Final Fantasy در آمیخته تا همچنان دست به ساخت قطعات حماسی، تاثیر گذار و بی نظیر این سری بپردازد.

تهیه کننده عنوان Final Fantasy 7 Remake یعنی یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitase) اخیرا این موضوع را در طی یک مصاحبه تایید کرده است. این مصاحبه در اصل به زبان ژاپنی انجام شده اما عده‌ای به ترجمه آن پرداخته و آن را به انگلیسی برگردانده‌اند و اکنون نیز ما بخش‌هایی از این مصاحبه را برای شما آماده کرده‌ایم تا با صحبت‌های تهیه کننده این عنوان بیشتر آشنا شوید.

من با Uematsu-san روی عناوین بسیار زیادی کار کرده‌ام واکنون هم روی ساخت قطعات Final Fantasy 7 Remake کار می‌کنم. آخرین تجربه کار مستقیم من با Uematsu-san به عنوان Final Fantasy X باز می‌گردد. بنابراین در ابتدا که از Uematsu-san درخواست کردم تا روی موسیقی این عنوان بازسازی شده کار کند، گمان می‌کردم که شانه خالی کند چرا که او اسکوئر انیکس را ترک کرده و [با خنده] توانسته موفق باشد.

از صحبت‌های تهیه کننده Final Fantasy 7 Remake می‌توان فهمید که او با اوماتسو دچار اختلافاتی شده چرا که خصوصا در قسمت انتهایی صحبت‌هایش کنایه سنگینی به او وارد کرد تا شک ما به یقین تبدیل شود. او هیچ اشاره‌ای به این مشکلات نکرد اما طبیعی است فردی که چند سال یک شرکت را ترک کرده و با آن قطع همکاری کرده، نمی‌تواند رابطه‌ای مانند گذشته با مسئولین آن داشته باشد. از طرفی هم چون این عنوان از اهمیت بالایی برای سازندگان آن برخوردار است، آن‌ها نمی‌خواهند ریسک کنند تا احتمالا کاربران خود را از دست بدهند، بنابراین تهیه کننده این عنوان نیز از اوماتسو خواسته تا بار دیگر با آن‌ها همکاری کند و کار ساخت قطعات Final Fantasy 7 Remake را بر عهده بگیرد.

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه Final Fantasy 7 Remake اعلام نشده است اما ما امیدواریم در هفته‌های آتی و خصوصا در جریان رویداد E3 2018 شاهد حضور این گیم باشیم و لااقل از محدوده انتشار آن با خبر شویم. شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین خبر‌های این گیم و همینطور سایر گیم‌های ویدئویی با دنیای گیم همراه باشید. فراموش نکنید که در قسمت نظرات می‌توانید با ما در تماس باشید و نظرات خود را در خصوص بخش‌های مختلف سایت ما با در میان بگذارید.

دیدگاهها مسدود است