http://buy-game.ir

نسخه رایانه‌های شخصی گیم Vampyr از قفل امنیتی دنوو استفاده نخواهد کرد

0


نسخه رایانه‌های شخصی گیم Vampyr از قفل امنیتی دنوو استفاده نخواهد کرد

اگر از گیم‌بازهایی باشید که رایانه‌های شخصی را برای گیم کردن ترجیح می‌دهید، به یاد دارید که تا همین چند سال پیش اکثر گیم‌های بزرگ بلافاصله پس از عرضه توسط گروه‌های مختلف کرک (Crack) می‌شدند و حتی برخی گیم‌ها پیش از انتشار رسمی هم در دسترس قرار می‌گرفت. مطمئنا طرفداران و گروه‌های مختلف از جمله انجمن ۳DM از شنیدن اینکه نسخه رایانه‌های شخصی گیم Vampyr از قفل امنیتی دنو (Denuvo) استفاده نخواهد کرد، بسیار خوشحال شده‌اند.

حال که همه چیز برای انتشار باری Vampyr مهیا شده و لیست کامل تروفی‌ها و اچیومنت‌های گیم در وب‌سایت رسمی آن قرار داده شده است، برای بسیاری از طرفداران به خصوص کاربران رایانه‌های شخصی سوال است که آیا این عنوان از سیستم ضد-کپی دنو استفاده خواهد کرد یا خیر؟ در جوابی ساده اعلام می‌کنیم: خیر.

سازنده‌ی آن در صفحه توییتر خود در جواب یکی از طرفداران این خبر را اعلام کرده است. این شخص با اسم jesse C با مطرح کردن این سوال:

قصد پیش خرید کردن این گیم را دارم زیراکه نسخه‌ کرک شده عملکرد گیم را به شدت پایین می‌آورد. آیا این گیم از قفل امنیتی دنو استفاده خواهد کرد؟

سازندگان Vampyr در جواب این کاربر اعلام کردند:

Vampyr از قفل امنیتی دنو استفاده نخواهد کرد.

قفل دنو یک سیستم ضد-کپی جنگاه است که فعلا جزییات دقیقی از چگونگی کارکرد آن در دست نیست، ولی امنیت آن به حدی بالا است که شکستن قفل گیم را بسیار دشوار می‌کند. این قفل اولین بار در گیم Dragon Age: Inquisition استفاده شد و گروه چینی ۳DM پس از نزدیک به یک ماه از عرضه گیم، موفق شد نسخه کرک شده آن را عرضه کند. به گفته بسیاری، در واقع، عملکرد گیم‌هایی که کرک می‌شوند، بدتر می شود. از نمونه‌های بارزی که می‌توان به آن اشاره کرد، عنوان Tekken 7 است که نسخه کرک شده آن با افت فریم بسیار شنگاهی به خصوص در صحنه‌های Akuma’s Shakunetsu Hadouken مواجه می‌شد.

در راستای دیگر نیوز مرتبط با گیم Vampyr، چند روز پیش ویدئویی یک ساعته از گیم‌پلی گیم Vampyr منتشر شد که از اینجا می‌توانید آن را مشاهده و در صورت تمایل با کیفیت‌های ذکر شده آن را دریافت نمایید. در آخر لازم به اشاره است که گیم Vampyr در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۵ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کاربران رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است