http://buy-game.ir

نسخه‌های ریمستر Yakuza 4 ،Yakuza 3 و Yakuza 5 توسط فامیتسو بررسی شدند

0


نسخه‌های ریمستر Yakuza 4 ،Yakuza 3 و Yakuza 5 توسط فامیتسو بررسی شدند

اگر از طرفداران سری گیم‌های اکشن ماجراجویی Yakuza هستید، مطمئناً با بررسی نسخه‌ی ریمستر شده‌ی عناوین سوم تا پنجم این مجموعه خوشحال خواهید شد!

سری گیم‌های Yakuza پس از اینکه برای اولین بار بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شدند، در بازار‌های غربی طرفداران بسیاری پیدا کردند؛ بنابراین بسیاری از هواداران جنگاه این مجموعه، نسخه‌های قدیمی تر Yakuza را از دست داده‌اند. درحالی که گیم‌ اول به نام Yakuza Kiwami هم اکنون در دسترس است و گیم دوم نیز با نام Yakuza Kiwami 2 تابستان امسال (برای بازار غرب) منتشر می‌شود، بسیاری از هوداران مشتاق گیم کردن نسخه‌های سوم تا پنجم این مجموعه بر روی کنسول نسل هشتمی شرکت سونی هستند.

حال اما، خبر بررسی نسخه‌ی ریمستر گیم‌های سوم تا پنجم Yakuza که قرار بود فردا توسط مجله معتبر ژاپنی فامیتسو منتشر شود، لو رفتند. طبق این نیوز، نسخه‌ی ریمستر شده‌ی Yakuza 3 روز ۱۸ مرداد ماه (۹ آگوست ۲۰۱۸ میلادی) به قیمت ۳٫۹۹۰ ین (۳۵٫۸۹ دلار) در ژاپن منتشر می‌شود. ریمستر گیم Yakuza 4 نیز پائیز امسال و ریمستر Yakuza 5 بهار سال آینده در بازار عرضه خواهند شد و هر سه گیم یاد شده با پیشرفت‌هایی در رزولوشن و نرخ فریم همراه خواهند بود. فعلا اطلاعات بیشتری از این گیم‌ها در دسترس نیست.

دیدگاهها مسدود است