http://buy-game.ir

مایکل پکتر: Crackdown 3 می‌تواند فروش کنسول اکس باکس وان را بهبود بخشد

0


مایکل پکتر: Crackdown 3 می‌تواند فروش کنسول اکس باکس وان را بهبود بخشد

عنوان Crackdown 3 را بدون شک می‌توان یکی از بزرگترین عناوین انحصاری بررسی شده برای کنسول اکس باکس وان دانست که در نهایت پس از تاخیر‌های فراوان، احتمالا تا اواخر سال جاری در دسترس خواهد بود. حال مایکل پکتر تحلیل‌گر سر شناس صنعت گیم‌های ویدیویی در تازه ترین اظهارات خود اشاره کرده است که عنوان Crackdown 3 می تواند در بهبود فروش کنسول اکس باکس وان تاثیرگذار باشد.

اخیراً انتقادات بسیاری به شرکت مایکروسافت و کنسول اکس باکس وان وارد شده است که به کمبود عناوین انحصاری برای این کنسول اشاره دارند؛ موضوعی که می‌تواند در فروش این کنسول نسبت به کنسول رقیب یعنی پلی‌استیشن ۴ تاثیر گذار باشد. پس از عنوان Sea Of Thieves، عنوان Crackdown 3 یکی دیگر از عناوین انحصاری کنسول اکس باکس وان و بدون شک بزرگترین آن است که اواخر سال جاری عرضه می شود. حال آقای مایکل پکتر معتقد است که این عنوان می تواند فروش کنسول اکس باکس وان را بهبود بخشد:

Crackdown یک مجموعه شگفت انگیز است و اگر Crackdown 3 نیز خوب باشد، می‌‎تواند سبب افزایش فروش کنسول اکس باکس وان شود. تکرار می‌کنم Crackdown  مجموعه بسیاری خوبی است. شاید این عنوان برای بسیاری از گیم‌بازان خیلی سخت نباشد اما در مجموع می‌تواند تجربه خوبی را رقم زده و گمان می‌کنم که عملکرد مناسبی خواهد داشت. این عنوان به همراه State of Decay از جمله عناوین انحصاری هستند که افرادی به مانند من  علاقه دارند تا چنین عناوینی را بر روی اکس باکس وان تجربه کنند. من سری گیم‌های Gears Of war و Halo را دوست دارم اما Halo 6  و Gears 5؟ بسیار خب… من ترجیح می‌دهم تا Crackdown 3 و State of Decay را تجربه کنم.

به بیان ساده‌تر آقای مایکل پکتر عقیده دارد که مایکروسافت باید به جای ساخت نسخه جنگاهی از سری Gears و Halo، به دنبال ساخت عناوین انحصاری جنگاهی باشد. ایشان در مصاحبه اخیر خود نیز به این نکته اشاره کرده بود که هنوز برای سرمایه‌گذاری مایکروسافت بر‌روی استودیو‌های فرست پارتی به منظور ساخت عناوین انحصاری اکس باکس وان خیلی دیر نشده است.

عنوان Crackdown 3 در سال ۲۰۱۸ برای کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس خواهد بود اما هنوز زمان دقیق انتشار آن مشخص نیست.

نظر شما چیست؟ نظرات خود در رابطه با این موضوع را حتما با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهها مسدود است