http://buy-game.ir

مایکروسافت گیم مسابقه‌ای جنگاه خود را منتشر کرد

0


مایکروسافت گیم مسابقه‌ای جنگاه خود را منتشر کرد

در یک اتفاق غیر منتظره شرکت مایکروسافت گیم مسابقه‌ای جنگاه خود را با نام Miami Street منتشر کرد.

گیم Miami Street که هیچ شباهتی به سری گیم‌های Forza ندارد امروز توسط مایکروسافت عرضه شد. این گیم یک نمای سینماتیک و هنری از یک مسابقه را به نمایش می‌گذارد و از سیستم Quick-Time Event (در این سیستم شما باید در یک زمان مشخص عمل خاصی را انجام دهید) برای کنترل خودرو استفاده می‌شود.

این گیم توسط استودیوی Electric Square واقع در شهر برایتون انگلیس توسعه یافته است. این استودیو در حقیقت بخشی از استودیوی Gobo که مسئول توسعه‌ی محتوای جنگاه For Honor است می‌باشد. این گیم برای برخی مناطق در فروشگاه الکترونیکی مایکروسافت (Microsoft Store) به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است و هنوز برای تمامی مناطق عرضه نشده است.

در این گیم برای شتاب گرفتن باید دکمه‌ی سمت چپ موس را فشار داده و یا صفحه‌ی لمسی دستگاه را فشار دهید و برای ترمز کردن کافیست دکمه را رها کنید و یا دست خود را بردارید. گیم خود وظیفه‌ی هدایت اتوموبیل را بر عهده دارد و شما تنها باید در زمان مناسب دکمه‌ی مناسب را فشار دهید. همچنین می‌توانید از سیستم بوست سرعت نیز در گیم استفاده کنید.

هدف این گیم، قابل اجرا بودن بر روی تمامی دستگاه‌های ویندوز ۱۰ است و گیم اکثر گروه‌های سنی را هدف گرفته است. همانند اکثر گیم‌های رایگان، در این گیم نیز یک سیستم انرژی وجود دارد که با گذشت زمان پر می‌شود و یا می‎توانید با پرداخت پول آن را مجددا شارژ کنید. هر بار که با یکی از ماشین‌های خود مسابقه می‌دهید ماشین شما دچار آسیب می‌شود و با ۳ بار آسیب نگاهن خودرو (۳ بار استفاده از ماشین) شما باید ماشین خود را با استفاده از ابزار مناسب تعمیر کنید. گیم Miami Street یک گیم تک نفره است که دارای اچیومنت بوده و از سیستم ذخیره سازی ابری بهره می‌برد.

با توجه به وجود نسخه‌ی جنگاه گیم Forza، عرضه‌ی ناگهانی گیم Miami Street کمی عجیب و غیر منتظره بوده است. به خصوص اینکه شرکت مایکروسافت هیچ خبری پیش از عرضه‌ی این گیم در هیچ رسانه‌ای منتشر نکرده بود. شاید مایکروسافت قبل از عرضه‌ی جهانی گیم توضیحات بیشتری را در خصوص این عنوان منتشر کند.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از این گیم را مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دیدگاهها مسدود است