http://buy-game.ir

عنوان Fallout 76 رسماً بررسی شد

0


عنوان Fallout 76 رسماً بررسی شد

سرانجام در نمایش زنده‌ی شرکت بتزدا شاهد بررسی پروژه‌ی جنگاه سری Fallout بوده‌ایم. این شرکت با نمایش تیزر کوتاهی، رسماً از عنوان Fallout 76 رونمایی کرد. به گفته‌ی آقای تاد هاوارد، جزییات بیشتر در ارتباط با این عنوان طی رویداد E3 2018 در دسترس خواهد بود.

در تیزر منتشر شده والت ۷۶ را مشاهده می‌کنیم و فردی که به ظاهر یکی از ساکنان این والت بوده و ابزار Pip Boy معروف را به دستان خود متصل می‌کند. البته والت ۷۶ خیلی غریبه نیست و برای اولین بار در عنوان Fallout3 و طی پنجمین بسته‌ی الحاقی این عنوان به نام Mothership Zeta‌ شاهد بررسی آن بوده‌ایم.

وقتی صحبت از والت ۷۶ می‌شود، یعنی جنگ هسته‌ای به پایان رسیده است زیرا والت ۷۶ دقیقا به همین منظور طراحی شده و قرار بود که ۲۰ سال پس از پایان جنگ باز شود. موضوعی که به نظر اکنون زمان آن فرا رسیده و تلویزیون نیز به آن اشاره می کند: ” در والت ۷۶ آینده‌ی ما آغاز می‌شود.” گفته می‌شود والت ۷۶ داری ۵۰۰ سکنه خواهد بود اما این والت هیچ‌گاه در نسخه‌های قبلی نمایش داده نشد. شما می‌توانید تیزر منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در ابتدای موسیقی در حال پخش نیز عبارت West Virginia به گوش می‌خورد و به این نکته اشاره دارد که احتمالاً  Fallout 76 دقیقا به مانند نسخه‌ی سوم در مرکز Wasteland جریان خواهد داشت. هنوز مشخص نیست Fallout 76 یک عنوان جنگاه است یا یک محتوای الحاقی و حتی پلتفرم‌های مقصد آن نیز مشخص نشده‌اند. البته آقای تاد هاوارد در جریان نمایش زنده‌ی شرکت بتزدا اعلام کرد اطلاعات و جزییات بیشتر از عنوان Fallout 76 طی رویداد E3 2018 منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد بتزدا برای این رویداد برنامه ویژه‌ای را تدارک نگاهه است.

دیدگاهها مسدود است