http://buy-game.ir

علاقه سازنده گیم Gears of War به اضافه شدن هیولای Brumak به Monster Hunter: World

0


علاقه سازنده گیم Gears of War به اضافه شدن هیولای Brumak به Monster Hunter: World

طبق جنگاهترین نیوز دنیای گیم‌های ویدئویی، سازنده گیم Gears of War نسبت به اضافه شدن هیولای Brumak به گیم محبوب Monster Hunter: World علاقه نشان داده است. جزئیات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

اگر از طرفداران سری گیم معروف Gears of War هستید، بدون شک با هیولای Brumak آشنا هستید. موجودی که برای اولین بار در نسخه اول این سری گیم بررسی شد و در نسخه دوم گیم هم حضور داشت. در واقع گیمکنان در مسیر گیم خود، می‌بایست این هیولای بزرگ و قدرتمند را از میان برمی‌داشتند و به همین علت، شاهد مبارزات هیجان انگیز و فوق العاده‌ای بودیم.

حال به تازگی سازنده این گیم یعنی راد فرگوسن (Rod Fergusson)، رئیس استودیو گیمسازی کوالیشن (Coalition) ، نسبت به افزوده شدن هیولای Brumak به گیم Monster Hunter: World علاقه نشان داده است و شرکت کپکام (Capcom) درخواست کرده تا این هیولا به گیم آن‌ها اضافه شود. وی علاقه خود را در رابطه با این همکاری چنین مطرح کرد:

در حال حاضر برای افزوده شدن هیولای Brumak به گیم Monster Hunter: World، باید کدام یک از سازندگان آن صحبت کنم؟ مهم نیست که او مسلح باشد یا خیر! اما بدون شک اضافه شدن یک هیولای دارای اسلحه می‌تواند بسیار هیجان انگیز باشد!

البته سازندگان گیم Monster Hunter: World قبلا اعلام کرده بودند که قرار نیست هیولای‌های مختلف و متعددی از دیگر گیم‌های موجود به این عنوان اضافه شوند اما افزوده شدن یک Armor Set از گیم Gears of War و قرار گرفتن آن به طور انحصاری در دسترس کاربران ایکس باکس وان، می‌تواند نشان دهنده یک توافق احتمالی موفق باشد. قبل‌تر نیز شاهد اضافه شدن پوشش شخصیت مشهور Aloy از گیم Horizon Zero Dawn به Monster Hunter: World بودیم.

دیدگاهها مسدود است