http://buy-game.ir

شایعه: گیم بعدی راک‌استیدی عنوان جهان باز Superman خواهد بود

0


شایعه: گیم بعدی راک‌استیدی عنوان جهان باز Superman خواهد بود

در چند ساعت گذشته، ۴Chan اطلاعات و جزئیات جنگاهی در خصوص گیم جنگاه استودیوی راک‌استیدی (Rocksteady) منتشر کرده است. این منبع آگاه مدعی شده که جنگاهترین ساخته سازنده‌ سری گیم‌های محبوب Batman Arkham، عنوان جهان باز Superman خواهد بود.

منبعی که این اطلاعات را منتشر کرده و ترجیح داده ناشناس باقی بماند، یک تصویر مفهومی هم از آن منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید. در فهرست زیر هم ویژگی‌های شاخص این پروژه بررسی نشده آمده که جزئیات جالبی از آن را فاش کرده است:

  • این گیم با موتور گیم‌سازی آنریل انجین ۴ توسعه می‌یابد.
  • وقایع این گیم در شهر متروپلیس جریان دارد که دنیایی بسیار بزرگ و جهان باز به نظر می‌رسد (سه برابر بزرگتر از شهر گیم Batman: Arkham Kinght).
  • گیم‌بازان قادر به تجربه این گیم با شخصیت کلارک کنت (Clark Kent) نخواهند بود.
  • شخصیت شرور اصلی این گیم Brainiac نام دارد.
  • قدرت سوپرمن محدود خواهد بود (قدرت محدود سوپرمن قابل مقایسه با سریال انیمیشنی این شخصیت خواهد بود).
  • محیط‌های این گیم نیمه تخریب‌پذیر خواهند بود (مشابه گیم Arkham Knight و به احتمال زیاد، ساختمان‌ها به صورت کامل فرو نخواهند ریخت).
  • سیستم مبارزات گیم کاملاً با سیستم پرواز ادغام شده است (مشابه گیم Dragon Ball، چراکه در گیم‌بازان در حین پرواز با سوپرمن می‌توانند به دشمنان خود هم آسیب برسانند).
  • ایستر اگ‌های زیادی در این گیم وجود خواهند داشت که با داستان شخصیت سوپرمن و همچنین دیگر جهان خلق شده توسط استودیوی راک‌استیدی یعنی سری Batman: Arkham مرتبط خواهند بود.

علاوه بر این‌ها، گزارش شده که استودیوی راک‌استیدی علاوه بر این گیم بر روی عنوانی چند نفره هم کار می‌کند که ظاهراً Justice League خواهد بود؛ اما اولویت با پروژه Superman است. گفته می‌شود که تا چند هفته دیگر شاهد انتشار تیزری از این گیم خواهیم بود و در نهایت در جریان رویداد E3 2018 این گیم به صورت کامل بررسی و رونمایی خواهد شد.

البته توصیه می‌کنیم که این خبر را تنها به عنوان یک شایعه در نظر بگیرید و برای مشخص شدن صحت و سقم آن منتظر اطلاعیه رسمی استودیوی راک‌استیدی بمانید.

دیدگاهها مسدود است