http://buy-game.ir

سود کلی شرکت سگا ۳۰ درصد رشد داشته است

0


سود کلی شرکت سگا ۳۰ درصد رشد داشته است

با فروش بالایی که شرکت سگا (Sega) به لطف عنوانی نظیر Persona 5 به دست آورد، توانست به سود دهی بالاتری نسبت به سال‌های گذشته برسد و از این نظر رشد بسیار خوبی را تجربه کند.

شرکت سگا یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فعال در حوضه گیم‌های رایانه‌ای و محصولات وابسته به آن بوده است اما در دهه اخیر دچار افول شد و عملکرد ابتدایی خود را نتوانست ادامه دهد. اما این شرکت در یکی دو سال اخیر باز هم توانست به خوبی خود را مدیریت کند و با سر و سامان دادن اوضاع خود، شرایط را برای خودش کمی بهبود ببخشد؛ خصوصا سال گذشته یکی از بهترین سال‌های دهه اخیر برای این شرکت ناشر بزرگ بود چرا که با عرضه عناوینی نظیر Persona 5 و Sonic Mania که هر کدام در نوع خود جزو برترین گیم‌های سال گذشته بودند، توانست سال خوبی را پشت سر بگذارد و یک بار دیگر خودش را در بازار کشور ژاپن و همچنین بازار غرب به چشم بیاورد و در سراسر دنیا مورد بحث همه قرار بگیرد تا روند سینوسی آن همچنان ادامه داشته باشد.

با توجه به این موضوع و بازگشت دوباره سگا به عرصه رقابت، قطعا این شرکت به سود دهی بسیار خوبی در سال گذشته رسیده است. به نظر می‌رسد که تلاش آن‌ها برای احیای دوباره خود و عناوین تحت نظر آن‌ها با موفقیت برایشان به همراه بوده چرا که سود به دست آمده از فروش گیم‌های رایانه‌ای در این شرکت با رشد ۳۰ درصدی همراه شده است. نکته قابل توجه این جا است که این میزان رشد در صورتی به دست آمده که این شرکت در سال گذشته کم تر از چیزی که پیش بینی کرده بود، گیم عرضه کرد که نشان می‌دهد این شرکت هنوز هم می‌تواند به راحتی به رقابت بازگردد و برای انجام این مهم، کار سختی پیش رو ندارد.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، Persona 5 در سود دهی شرکت سگا نقش حیاتی ایفا کرده است. در این رابطه شرکت سگا اظهار کرده که بیش از ۲ میلیون نسخه از این گیم در سراسر جهان به فروش رفته است.

اگر بخواهیم نگاهی به گیم‌های برنامه ریزی شده سگا برای عرضه در سال جاری داشته باشیم، می‌توانیم نام گیم‌های بزرگ از بهترین سری گیم‌های ژاپنی را ببینیم. Valkyria Chronicles 4 و Sega Genesis Classic Miniبرخی از این‌ها هستند که به آن‌ها باید Shenmue 1 و ۲ HD را هم اضافه کنیم. بدین ترتیب می‌توان پیش بینی کرد که شرکت سگا در سال ۲۰۱۸ هم به سود دهی بالایی برسد و با عرضه این گیم‌ها یک بار دیگر بتواند خود را به یکی از بهترین شرکت‌های ناشر ژاپنی بدل کند. امیدواریم امسال سال خوبی برای این شرکت قدیمی و کهنه کار باشد. می‌توان امیدوار بود که نمودار سینوسی درآمد این شرکت امسال تغییر پیدا کند و رشد رو به بالای خوبی را ثبت کند.

دیدگاهها مسدود است