http://buy-game.ir

دمو قابل گیم Beware منتشر شد + تریلر

0


دمو قابل گیم Beware منتشر شد + تریلر

Beware یک گیم در سبک وحشت و بقا است که در آن کل زمان گیم را در یک دنیای جهان باز با زمینه قهوه‌ای و پشت فرمان یک ماشین اسقاطی خواهید گذراند. دشمنان در تلاش بر نگه داشتن ماشین و یا خارج کردن آن از جاده هستند تا شما را به قتل برسانند.

گیم به نظر جالب می‌رسد و حال یک نسخه دمو قابل گیم نیز از آن منتشر شده است. البته این نسخه زودهنگام گیم است، بنابراین انتظار باگ‌ها را داشته باشید. با این وجود جلوه‌های گیم بسیار پرداخت‌شده به نظر می‌رسد. این دمو یک مرحله نیز دارد که در آن باید یک موجود اسرارآمیز را در داخل یک جنگل دنبال کنید. گیم‌بازان در تاپیک‌های مختلفی در Reddit در مورد جزئیات بیشتری از این مرحله صحبت کرده‌اند که برای جلوگیری از اسپویل مطالعه ‌آن‌ها را به خودتان واگذار می‌کنیم.

اما آنطور که از این صحبت‌ها برمی‌آید، به نظر با یک گیم درگیرکننده و ترسناک طرف هستیم. همه در مورد حس پارانویایی گیم در هنگام رانندگی و این که هر لحظه امکان دارد کسی یا چیزی شما را تعقیب کند، صحبت می‌کنند. این kکته که تعداد دشمنان گیم کم است آن را ترسناک‌تر نیز می‌کند، چرا که زمان بیشتری در بین لحظات اکشن گیم ایجاد می‌شود که باعث افزایش بیشتر تنش و ترس شما خواهد شد.

اگر تمایل دارید که گیم‌پلی گیم را مشاهده کنید، ویدئو ۵ دقیقه‌ای زیر را که توسط یکی از کاربران یوتیوب آپلود شده است را تماشا کنید. نورپردازی گیم و افکت‌های آبی که بر شیشه‌های ماشین قرار دارد، عالی به نظر می‌رسد. در مجموع جلوه‌های گیم، زیبا کار شده است به گونه‌ای که نگاهن یک موجود از آینه عقب ماشین می‌تواند بسیار وحشتناک باشد.

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

در نظر داشته باشید که نام گیم اخیرا به Beware تغییر یافته است و قبلا با نام Driving Survival شناخته می‌شد. این گیم هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

 

دیدگاهها مسدود است