http://buy-game.ir

جنگاهترین تریلر State of Decay 2، کشتن زامبی‌ها را نشان می‌دهد

0


جنگاهترین تریلر State of Decay 2، کشتن زامبی‌ها را نشان می‌دهد

ماه می میلادی از راه رسید و طرفداران بی‌صبرانه منتظر عرضه گیم State of Decay 2، دنباله ساخته پیشین استودیوی آندد لبز (Undead Labs) هستند که قرار است تا پایان این ماه وارد بازار گردد.

با توجه به نزدیک شدن زمان عرضه عنوان State of Decay 2، مایکروسافت و آندد لبز یک تریلر جنگاه از این گیم منتشر کرده‌اند که بر روی گیم‌پلی آن تمرکز دارد. این ویدئو برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد این گیم جهان باز و آخرالزمانی را به تصویر می‌کشد و در آن شاهد بخش‌هایی نظیر ساخت و ساز، مبارزات و همکاری‌های تعاملی هم خواهیم بود.

البته که یک گیم که حوادث آن در دنیایی آخرالزمانی و مملو از زامبی شکل می‌گیرد، نیاز به اسلحه‌های متعدد و مرگبار هم دارد و جنگاهترین تریلر گیم State of Decay 2 نیز بر روی همین موارد تمرکز دارد. در تریلر جنگاه این عنوان شاهد به تصویر کشیده شدن انواع اسلحه‌های موجود در آن و میزان آسیب‌پذیری آن‌ها خواهیم بود.

در پایان این مطلب می‌توانید جنگاهترین تریلر گیم‌پلی این گیم را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. گیم State of Decay 2 در تاریخ سه شنبه ۱ خرداد ماه (۲۲ می ۲۰۱۸) بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دیدگاهها مسدود است