http://buy-game.ir

جزئیات جنگاهی از Days Gone منتشر شد | شهرهای بزرگ، باس‌فایت نهایی و …

0


جزئیات جنگاهی از Days Gone منتشر شد | شهرهای بزرگ، باس‌فایت نهایی و …

طی روزهای اخیر اطلاعات بسیاری از گیم بسیار مورد انتظار Days Gone منتشر شده، امروز نیز جزئیات دیگری از این عنوان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید. همچنین وب‌سایت Game Informer دو تریلر طولانی از گیم‌پلی آن منتشر کرد که یکی به مدت یک ساعت و دیگری به مدت چهل و پنج دقیقه است.

وقتی برای اولین بار در E3 2016 استودیو سونی بِند ار گیم Days Gone رونمایی به عمل آورد، همه با این فکر که ” این باز همانند گیم‌های مشابه، یک گیم زامبی محور است “، بسیار هیجان زده نشدند اما طی این دو سالی که از زمان اولین رونمایی‌اش می‌گذرد، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی و استودیو سازنده با انتشار اطلاعات بسیاری درباره داستان گیم، گیم‌پلی، تاثیرات آب و هوای پویا بر روند گیم و همچنین تریلرها و گیم‌پلی‌های طولانی و از همه مهم‌تر گفته‌ی آقای جان گاروین، کارگردان عنوان Days Gone، ” این عنوان با سایر گیم‌های زامبی محور که تا به حال گیم‌بازان تجربه کرده‌اند، متفاوت خواهد بود” نظر همه طرفداران را به این عنوان کاملا تغییر داده است.

با این حال، وب‌سایت Game Informer، اطلاعات جنگاهی را در رابطه با این عنوان منتشر کرده است. از قرار معلوم این گیم به مانند عنوان The Legend of Zelda: Breath of the Wild، از سیستم جهان باز با اِلمان‌های تلاش برای زنده ماندن (تلاش برای بقا) بهره می‌برد. طی مصاحبه‌ی وب‌سایت Game Informer با سازندگان، آن‌ها به سوالات بی‌شماری پاسخ داده‌اند که در ادامه به پاره‌ای از آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

  • گیم دارای سیستم فست تراول (Fast Travel) خواهد بود؛ این ویژگی به گیم‌باز اجازه می‌دهد که از یک مکان به مکان دیگر سریع منتقل شود
  • چرخش آب و هوای پویا؛ بارش باران و برف و همچنین تغییر پویای چرخه‌ی روز و شب
  • روند گیم بدون کشتن دشمنان محیطی امکان پذر نخواهد بود؛ گیم‌باز نمی‌تواند در روند گیم بدونِ کشتن دشمنان پیش رویی کند
  • باس فایت نهایی گیم؛ این باس فایت یک انسان خواهد بود، نه یک فریکر (Freaker)

هرچند سازندگان اعلام کرده‌اند که این عنوان درجه سختی نخواهد داشت، اما گیم دارای سیستم مبارزات بسیار دشواری خواهد بود؛ در بسیاری از مواقع، گیم‌باز به دوری از دشمنان و اجتناب به مبارزه با آن‌ها تشویق خواهد شد. همان طور که در بالا به آن اشاره شد، روند گیم بدونِ کشتن دشمنان محیطی امکان پذیر نخواهد بود. در حالی که شما هنوز هم در برابر فریکرز‌ها (Freakers) قرار می‌گیرید اما انسان‌ها قسمت عمده‌ای از گیم را تشکیل می‌دهند. انسان‌ها می‌توانند هم دوست شما باشند و هم دشمن شما. به عنوان دوست، شهرها و شهرک‌های کوچکی برای کشف وجود خواهد داشت؛ یکی از این شهرها جمعیتی ۸۰۰ نفره دارد. به عنوان دشمن، جدا از فریکرزها که دشمنان شما محسوب می‌شوند، بسیاری از انسان‌ها نیز جزء دشمنان شما هستند. در واقع باس فایت نهایی گیم یک انسان خواهد بود.

بر اساس اطلاعات استودیو سونی بِند، گیم Days Gone پیش از عرضه عنوان The Last of Us Part 2 منتشر خواهد شد. Days Gone در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه و منتشر خواهد شد.

دیدگاهها مسدود است